Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2015, 13:32

autor: luckie

Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online, Prey 2, Visceral Games) 9/4/15

Dziś piszemy m.in. o darmowym weekendzie z The Elder Scrolls Online, stanowisku studia Human Head odnośnie skasowanego Prey 2 oraz zmianach w zarządzie studia Visceral Games. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 10.4):

 1. Sins of a Solar Empire: Rebellion – obniżka 75% – 9,24 euro (ok. 37 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 10.4):

 1. South Park: The Stick of Truth – obniżka 66% – 10,19 euro (ok. 41 zł), WWW
 2. Hyperdimension Neptunia Re;Birth1 – obniżka 50% – 13,99 euro (ok. 57 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 13.4) – obniżka cen 154 tytułów, WWW

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online przeszło sporo zmian od czasów bety - Wieści ze świata (The Elder Scrolls Online, Prey 2, Visceral Games) 8/4/15 - wiadomość - 2015-04-09
The Elder Scrolls Online przeszło sporo zmian od czasów bety

Beta-testerzy The Elder Scrolls Online będą mogli wziąć udział w darmowym weekendzie z grą. Rozpocznie się on w czwartek 16 kwietnia o godzinie 16:00 czasu polskiego i potrwa do poniedziałku 20 kwietnia. Użytkownicy, którzy nie zdecydowali się dotąd na zakup MMORPG-a studia Zenimax Online będą mogli zobaczyć, jaką drogę gra przeszła od czasów bety do wersji Tamriel Unlimited. Jeśli swego czasu wzięliście udział w zamkniętej becie produkcji, stosowne zaproszenie znajdziecie w swojej skrzynce e-mailowej.

Prey 2

W momencie gdy prace nad Prey 2 zostały ostatecznie wstrzymane przez firmę Bethesda, jesienią ubiegłego roku, studio Human Head nie zajmowało się tytułem od blisko trzech lat. Co ciekawe jednak, w momencie przekazania pałeczki innemu deweloperowi pod koniec 2011 roku, projekt znajdował się na skraju fazy alfa, a więc zawierał większość najważniejszych elementów. Informację tę podał przedstawiciel Human Head w rozmowie z serwisem Develop. Stwierdził on również, że nie wierzy w oficjalny powód decyzji o anulowaniu produkcji (według Bethesdy „gra nie spełniała standardów jakości”), ale nie zdradził na ten temat żadnych konkretów.

Visceral Games

Steve Papoutsis, główny menedżer Visceral Games, opuścił studio, które niedawno dało światu Battlefield Hardline, a wcześniej także lubiany cykl survival horrorów Dead Space. Jego dotychczasowe stanowisko objął Scott Probst, syn Larry’ego Probsta, byłego dyrektora generalnego firmy Electronic Arts. Wydawca nie podał przyczyn odejścia Papoutsisa.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. World of Warships
 2. Pokemon Rumble World
 3. Project Genom
 4. Verdun
 5. Grand Theft Auto V

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Deus Ex: Mankind Divided trailer (PL)
 2. Mortal Kombat X The Briggs Family
 3. Mortal Kombat X Goro - gameplay
 4. A Day in the Woods trailer
 5. PayDay 2 Alesso Heist DLC - teaser