Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2014, 12:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Steam Workshop, Crytek, Nvidia GeForce) 16/5/14

Dziś piszemy m.in. o grach korzystających z usługi Steam Workshop, dwóch nowych produkcjach firmy Crytek, a także o sterownikach GeForce 337.81 Beta. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Small World 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Small World 2. Dzieło studia Days of Wonder można aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 7,49 euro (ok. 31 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Steam Workshop

Firma Valve ogłosiła, że obecnie z usługi Steam Workshop korzysta 109 gier. Pozwala ona użytkownikom na tworzenie i dzielenie się dodatkową zawartością w obsługiwanych produkcjach. Do tej pory za pośrednictwem Steam Workshop udostępniono ponad 1,1 miliona map, przedmiotów i modów. W tak zmodyfikowane tytuły zagrało 12 milionów osób, ściągając przy tym coś ze Steam Workshop niemal 700 milionów razy.

Z usługi Steam Workshop korzysta obecnie 109 gier - Wieści ze świata (Steam Workshop, Crytek, Nvidia GeForce) 16/5/14 - wiadomość - 2014-05-16
Z usługi Steam Workshop korzysta obecnie 109 gier

Crytek

Włoski serwis GamesVillage donosi, że studio Crytek pokaże dwie nowe gry na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Jedną z nich jest podobno pecetowa produkcja Arena of Fate nastawiona na rozgrywki sieciowe, a tytuł drugiej to Grave Project. Informacje nie zostały jak dotąd potwierdzone przez niemieckiego dewelopera.

Nvidia GeForce

Serwis Guru3D donosi, że firma Nvidia udostępniła sterowniki GeForce 337.81 Beta do swoich kart graficznych, choć w tej chwili nie można ich znaleźć na polskiej wersji oficjalnej strony internetowej. Testowe drivery zwiększają wydajność w nadchodzących grach Wolfenstein: The New Order oraz Watch Dogs. W tej chwili sterowniki są dostępne m.in. pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Monochroma
 2. Mario Kart 8
 3. Scram Kitty and his Buddy on Rails
 4. War of the Vikings
 5. Firefighters 2014
 6. Project CARS
 7. Jagged Alliance: Flashback
 8. War Thunder

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Super Time Force – zwiastun na premierę
 2. Men of War: Oddział Szturmowy 2 – zwiatun na premierę
 3. Enemy Front – gameplay
 4. United Eleven – trailer
 5. The Sims 4 – dziennik dewelopera – tworzenie simów (PL)
 6. Sunset Overdrive – dziennik dewelopera – rozgrywka
 7. Watch Dogs – reklama telewizyjna
 8. Bombshell – trailer
 9. War Thunder – update 1.41
 10. Wolfenstein: The New Order – zwiastun na premierę (PL)
 11. Natural Doctrine – trailer
 12. Black Gold – zwiastun wersji beta