Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2015, 15:02

autor: Pirlond

Wieści ze świata (Star Citizen, Gravity Rush Remaster, Skywind) 23/3/2015

Dziś piszemy m.in. o nowej aktualizacji do gry Star Citizen, poszlakach związanych z odświeżoną wersją Gravity Rush oraz nowym zwiastunie modyfikacji Skywind. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Star Citizen

Deweloperzy ze studia Roberts Space Industries opublikowali nową łatkę do gry Star Citizen. Aktualizacja o numerze 1.1 przynosi ze sobą sporo nowości, w tym między innymi dodatkowe statki do kupienia, a także mechanizm umożliwiający graczom lądowanie w wybranych strefach. Twórcy wprowadzili też opcję wynajmowania statków i poszczególnych komponentów za pomocą zdobywanej w trakcie meczów rankingowych w module Arena Commander waluty REC. Warto jednak zaznaczyć, że instalacja patcha wiąże się z koniecznością przeinstalowania podstawowej wersji gry.

Gravity Rush

Gravity Rush trafi w odświeżonej wersji na PS4? - Wieści ze świata (Star Citizen, Gravity Rush Remaster, Skywind) 23/3/2015 - wiadomość - 2015-03-23
Gravity Rush trafi w odświeżonej wersji na PS4?

Całkiem możliwe, że Gravity Rush – wydana w 2012 roku na Vicie produkcja jednego z japońskich studiów Sony – pojawi się na konsoli PlayStation 4. W bazie koreańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier znaleziono bowiem tytuł Gravity Rush Remaster, który ma ukazać się – według zamieszczonych we wpisie informacji – na PS4. Warto zaznaczyć, że Koreańczycy już wcześniej ujawniali istnienie produkcji, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Najprawdopodobniej więc kwestią czasu jest, kiedy Sony potwierdzi przeniesienie przygód Kat na swoją najnowszą platformę stacjonarną.

Skywind

W internecie pojawił się kolejny zwiastun Skywind – tworzonego przez grupę fanów moda do The Elder Scrolls V: Skyrim, który odwzorowuje Morrowinda na silniku piątej odsłony cyklu wykreowanego przez Bethesdę. Trailer prezentuje nową wersję modyfikacji oznaczoną numerem 0.9.6, w której twórcy skoncentrowali się głównie na ulepszeniu wyglądu otoczenia i architektury. W materiale można zobaczyć kilka odświeżonych lokacji, w tym między innymi Gorzkie Wybrzeże oraz wyspę Sheogorad. Filmik możecie obejrzeć poniżej:

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier: