Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2016, 14:50

autor: Draug

Wieści ze świata (Rainbow Six: Siege, Kerbal Space Program, Orcs Must Die! Unchained) 30/3/2016

Dziś piszemy o patchach 2.3 do Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege i 1.1 do Kerbal Space Program oraz o starcie otwartych beta-testów gry Orcs Must Die! Unchained. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege z patchem 2.3

Studio Ubisoft Montreal wypuściło na PC patch 2.3 do sieciowej strzelanki Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege (termin udostępnienia łatki na konsolach ustalono wstępnie na 5 kwietnia). Zmiany dotyczą przede wszystkim lepszego wyważenia rozgrywki (w odniesieniu np. do właściwości broni i miejsca odradzania się antyterrorystów na poszczególnych mapach) oraz poprawek w zakresie wykrywania trafień, matchmakingu, zabezpieczeń przeciw oszustom etc. Pełną listę „atrakcji” z aktualizacji 2.3 znajdziecie tutaj.

Kerbal Space Program z patchem 1.1

Studio Squad kończy prace nad patchem 1.1 do gry Kerbal Space Program (jest on obecnie dostępny na Steamie w wersji beta). Będzie to największa z dotychczasowych aktualizacji do tego popularnego symulatora programu kosmicznego, a wśród wprowadzonych w niej zmian jest m.in. przesiadka na silnik Unity 5 (co pociąga za sobą przede wszystkim znaczące ulepszenie fizyki i wydajności gry) oraz eliminacja tony niedoróbek. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Orcs Must Die! Unchained w fazie otwartych beta-testów

Studio Robot Entertainment rozpoczęło otwarte beta-testy Orcs Must Die! Unchained – sieciowej gry akcji z widokiem TPP, która stanowi nietuzinkowy miks gatunków MOBA, tower defense i karcianek. Jeśli chcecie wypróbować ten tytuł, możecie pobrać go chociażby ze Steama. Co ciekawe, jest on dostępny w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem). Na dokładkę jest też nowy zwiastun:

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: