Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka Tumble VR (PS4)

Tumble VR PS4

Przygotowana przez studio Supermassive Games gra logiczno-zręcznościowa, przeznaczona do zabawy przy pomocy zestawów PlayStation VR.

Zręcznościowe | FPP | elementy logiczne | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Tumble VR (PS4)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

13października2016

13października2016

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tumble VR to gra na PS4 przeznaczona do zabawy przy użyciu PlayStation VR. Produkcja została stworzona przez studio Supermassive Games znane przede wszystkim z horroru Until Dawn i Until Dawn: Rush of Blood, choć deweloper ten stworzył także Killzone HD oraz pomagał w pracy przy dodatkach do kolejnych odsłon LittleBigPlanet.

Mechanika

Tytuł jest drugim po Until Dawn: Rush of Blood projektem firmy przeznaczonym dla gogli rzeczywistości wirtualnej. Tumble VR jest przystępną grą logiczną, w której trafiamy na specjalną arenę, gdzie testowana jest nasza zręczność oraz zdolności umysłowe. Twórcy wykazali się pomysłowością podczas projektowania kolejnych zadań. Podczas rozgrywki musimy bowiem budować mosty i wysokie wieże z udostępnionych klocków, wysadzać rozmaite konstrukcje itd. Wszystko to wymaga od nas zaangażowania szarych komórek i cierpliwości, o ile chcemy bić ustanowione przez twórców rekordy. Podczas rozgrywki walczymy bowiem o odznaczenia, jednak im ono cenniejsze, tym bardziej musimy się wysilić.

Kwestie techniczne

Tumble VR na PS4 posiada minimalistyczną oprawę graficzną. W trakcie rozgrywki oglądamy bowiem praktycznie tylko kolorowe, trójwymiarowe figury geometryczne, a co jakiś czas pojawiają się także delikatne efekty specjalne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.

Gry podobne do Tumble VR

Klasyfikacja PEGI Tumble VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata (Far Cry Primal, Battleborn, Fallout 4, Homeworld: DoK, Werewolves Within, Tumble VR) 16/3/2016
Wieści ze świata (Far Cry Primal, Battleborn, Fallout 4, Homeworld: DoK, Werewolves Within, Tumble VR) 16/3/2016

wiadomość16 marca 2016

Dziś piszemy o patchu 1.2 do Far Cry Primal, złotym statusie Battleborn, „psiej” nagrodzie dla Fallouta 4, pierwszym DLC do Homeworld: Deserts of Kharak oraz zapowiedzi dwóch gier VR: Werewolves Within od Ubisoftu i Tumble VR od twórców Until Dawn. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.