Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2014, 17:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Project CARS, GRID Autosport, NBA 2K15) 16/7/14

Dziś piszemy o aktualizacji Guild Wars 2, ścieżce dźwiękowej NBA 2K15, dodatkach DLC do GRID Autosport, a także o zestawieniu kierownic kompatybilnych z grą Project CARS. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Strider

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Strider. Dzieło studia Double Helix można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 8,99 euro (ok. 37 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Guild Wars 2

Studio ArenaNet udostępniło wczoraj aktualizację Entanglement do gry Guild Wars 2. Przynosi ona ze sobą nowy wątek fabularny i questy do wykonania. Wszelkie szczegóły na temat aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Project CARS

Zespół Slightly Mad Studios ujawnił listę kierownic kompatybilnych z grą Project CARS. W zestawieniu znalazło się wiele peryferiów na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, z którymi nadchodzące wyścigi będą współpracować. Project CARS ukaże się w listopadzie bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w 2015 roku na Wii U.

Project CARS - Wieści ze świata (Project CARS, GRID Autosport, NBA 2K15) 16/7/14 - wiadomość - 2014-07-17
Project CARS

Volition

Serwis GamesIndustry International donosi, że studio Volition może wkrótce liczyć ok. 300 pracowników. Zespół odpowiedzialny m.in. za serię Saints Row ma rozrosnąć się o 100 dodatkowych specjalistów. Deweloper nie zamierza więc zwalniać tempa i dalej będzie skupiał się na tworzeniu wysokobudżetowych produkcji.

Reload Studios

James Chung oraz Taehoon Oh założyli zespół Reload Studios, po tym jak wcześniej opuścili studio Infinity Ward odpowiedzialne za niektóre części serii Call of Duty. W skład Reload Studios wchodzi dwunastu pracowników, którzy będą tworzyć gry obsługujące wirtualną rzeczywistość oraz produkcje mobilne i konsolowe. Szczegóły na temat planowanych tytułów nie są jeszcze znane.

GRID Autosport

Studio Codemasters ujawniło plany dotyczące dodatków DLC do gry GRID Autosport. Do października bieżącego roku możemy spodziewać się trzech rozszerzeń (Best of British, Coupe Style, Road & Track) z nowymi samochodami oraz tyle samo DLC (Sprint Pack, Touring Car Legends Pack, Drag Racing Pack) zawierających również kolejne trasy i mistrzostwa do rozegrania. Z kolei wczoraj w cyfrowej dystrybucji zadebiutował Boost Pack, dający premię ok. 50% do punktów doświadczenia zdobywanych w trybie kariery i przez sieć. DLC kosztuje 2,99 euro (ok. 12 zł).

GRID Autosport - Wieści ze świata (Project CARS, GRID Autosport, NBA 2K15) 16/7/14 - wiadomość - 2014-07-17
GRID Autosport

Humble 2K Bundle

Pakiet X-COM: Complete Pack dołączył do gier oferowanych w ramach akcji Humble 2K Bundle. W skład zestawu wchodzi pięć starszych części serii X-COM. Otrzymają je wszystkie osoby, które zapłaciły lub dopiero zapłacą kwotę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie (obecnie jest to 8,13 dolarów, czyli ok. 25 zł). Więcej informacji na temat akcji znajdziecie we wcześniejszej wiadomości.

The Hungry Horde

Firma Sony zarejestrowała znak towarowy The Hungry Horde. Został opisany m.in. jako „oprogramowanie gier wideo”, więc może chodzić o kolejną produkcję na którąś z konsol PlayStation. Japoński koncern nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, więc na razie należy ją traktować w kategorii plotki.

NBA 2K15

Amerykański producent muzyczny Pharrell Williams będzie współtworzył ścieżkę dźwiękową nadchodzącej gry NBA 2K15. Pełna lista jego utworów muzycznych ma zostać ujawniona jeszcze latem. NBA 2K15 ukaże się w Europie 10 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Dark Souls II: Crown of the Sunken King
 2. Ziemia Obiecana
 3. Titanfall
 4. Abyss Odyssey
 5. Destiny

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Unturned – trailer
 2. Aliens, Trolls & Dragons – trailer
 3. The Last of Us – reklama telewizyjna #3
 4. Firefall – trailer #5
 5. The Long Dark – Steam Early Access trailer
 6. Abyss Odyssey – zwiastun na premierę