Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2014, 09:18

autor: Draug

Seria BioShock, The Bureau, Mafia II, XCOM: Enemy Unknown i inne gry od 2K w nowym The Humble Bundle

Ruszyła nowa dwutygodniowa oferta z cyklu The Humble Bundle. Tym razem oferuje ona gry z katalogu wydawniczego firmy 2K – za relatywnie niewielkie pieniądze otrzymamy wszystkie trzy odsłony serii BioShock, a także gry The Bureau: XCOM Declassified, The Darkness II, Mafia II, Spec Ops: The Line i XCOM: Enemy Unknown, do których z czasem dołączą kolejne pozycje.

Tych z Was, którzy narzekali, że ostatnimi czasy serwis Humble Bundle nie oferuje żadnych ciekawych promocji i udostępnia samą „drobnicę”, do zmiany zdania powinna skłonić najnowsza oferta. Wczoraj ruszyła akcja Humble 2K Bundle, w ramach której za niewiele ponad 20 zł otrzymamy sześć (przynajmniej na tę chwilę) głośnych tytułów wydanych przez firmę 2K, a pozbywając się z portfela kilku kolejnych „dyszek”, dostaniemy w swoje ręce jeszcze dwa hity. Promocja potrwa dwa tygodnie – do 22 lipca, do godziny 20:00. Wpłacając kwotę minimalną w wysokości 1 dolara (ok. 3 zł), otrzymamy trzy gry:

  • BioShock – zaprojektowany przez Kena Levine’a nowatorski FPS z 2007 roku, stanowiący duchowego spadkobiercę kultowej serii System Shock. Zasłynął dzięki głębokiej fabule i niesamowitemu projektowi podwodnego miasta Rapture, w którym toczy się akcja.
  • The Bureau: XCOM Declassified – wydana w 2013 roku taktyczna strzelanka TPP z elementami cRPG, przypominająca nieco serię Mass Effect. Przenosimy się do USA z lat 60. XX wieku i wcielamy w członka agencji rządowej walczącej z inwazją obcych.
  • The Darkness II – wypuszczona na rynek w 2012 roku kontynuacja udanego FPS-a z 2007 roku. Wcielamy się w Jackiego Estacado, obdarzonego demonicznymi mocami szefa mafii, który staje do walki z próbującym zapanować nad tytułową Ciemnością Bractwem.
Oto startowa oferta w promocji Humble 2K Bundle, która potrwa do 22 lipca (do godziny 20:00). - Seria BioShock, The Bureau, Mafia II, XCOM: Enemy Unknown i inne gry od 2K w nowym The Humble Bundle - wiadomość - 2014-07-09
Oto startowa oferta w promocji Humble 2K Bundle, która potrwa do 22 lipca (do godziny 20:00).

Jednak jeśli już zdecydujecie się na zakup Humble 2K Bundle, warto wysupłać parę dolarów więcej, aby przekroczyć kolejny próg i otrzymać jeszcze trzy (póki co) produkcje. Wejście w ich posiadanie będzie od nas wymagało przekroczenia średniej kwoty wpłat, która w momencie pisania tej wiadomości wynosi 7,23 dolara (ok. 22 zł) i ciągle rośnie.

  • BioShock 2 – kontynuacja wspomnianego FPS-a, wydana w 2010 roku. Po raz kolejny trafiamy do podwodnego miasta Rapture, lecz tym razem wskakujemy w buty potężnego Big Daddy’ego, uzbrojonego w wielkie wiertło i unikatową kolekcję broni palnej.
  • Mafia II – wydany w 2010 roku sequel jednej z najlepszej produkcji w dziejach. Kładąca nacisk na głęboką fabułę gangsterska gra akcji TPP z otwartym światem, zabierająca nas do Empire Bay, czyli wirtualnego Nowego Jorku z lat 40. XX wieku.
  • Spec Ops: The Line – głośna strzelanka TPP z 2012 roku, która zasłynęła w takim samym stopniu dojrzałą fabułą, co kiepskim gameplayem. Mimo to warto wybrać się do ogarniętego wojną Dubaju i wziąć udział w tej historii, inspirowanej książką Jądro ciemności.

Jednak miejcie na uwadze, że trzy gry za przekroczenie średniej kwoty wpłat to tymczasowa liczba – organizatorzy akcji obiecują, że na przestrzeni kolejnych dwóch tygodni do tego progu zostaną dodane kolejne tytuły. Jeśli zapłacicie owe 7,23 dolara teraz, zostaną one przyznane Wam automatycznie w momencie ich ujawnienia.

Ale to nie koniec atrakcji, bo jest jeszcze jeden, wyraźnie wyższy niż poprzednie próg cenowy. Wydając 20 dolarów (ok. 60 zł), staniemy się posiadaczami następnych dwóch gier:

  • XCOM: Enemy Unknown – wydana w 2012 roku nowoczesna inkarnacja legendarnego UFO: Enemy Unknown z 1994 roku. Obejmujemy kontrolę nad organizacją odpierającą najazd obcych, spędzając czas na globalnym zarządzaniu i turowych potyczkach.
  • BioShock: Infinite – trzecia odsłona serii wykreowanej przez Kena Levine’a, wypuszczona w 2013 roku. Trafiamy do powietrznej Columbii, gdzie jako detektyw Booker DeWitt szukamy dziewczyny imieniem Elizabeth, stając się świadkiem moralnego zepsucia miasta.

Na koniec warto wspomnieć, że biorąc udział w promocji, wspieramy cele charytatywne, realizowane przez Action Against Hunger i Amerykański Czerwony Krzyż.