Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2013, 13:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Pavilion, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn) 10/9/13

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi gry Pavilion oraz nowej odsłony serii Earth Defense Force, beta testach Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersji na PlayStation 4, a także darmowym tygodniu z Awesomenauts na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

DCS World

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto dodatek DLC A-10C Warthog do gry DSC World. Dzieło studia Eagle Dynamics możecie aktualnie nabyć 70% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 11,99 euro (ok. 48 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Firma Square Enix ogłosila, że 22 lutego 2014 roku rozpoczną się beta testy gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersji na PlayStation 4. W tej chwili szczegóły nie są znane. Nie wiadomo więc, czy beta będzie otwarta dla wszystkich graczy. Jak dotąd gra Final Fantasy XIV: A Realm Reborn ukazała się na PC i PlayStation 3.

Pavilion

Kolejnym tytułem zapowiedzianym na konferencji prasowej firmy Sony w Japonii jest Pavilion. Izometryczna przygodówka niezależnego studia Visiontrick Media ukaże się wiosną 2014 roku na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. W grze przeniesiemy się do surrealistycznego świata opracowanego w ręcznie malowanej grafice 2D. Nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat Pavilion poza tym, że dużą rolę w rozgrywce odegra eksploracja i możliwość manipulowania otoczeniem. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie m.in. kilka screenów, a więcej szczegółów zostanie ujawnionych na targach Tokyo Game Show (19-22 września).

Earth Defense Force

Firma Sony na przedwczorajszej konferencji prasowej zapowiedziała kolejną odsłonę serii Earth Defense Force. Niestety, zabrakło jakichkolwiek szczegółów na temat tej produkcji, nie znamy nawet jej pełnego tytułu i dewelopera. Wiadomo tylko, że gra zostanie wydana przez firmę D3 Publisher na PlayStation 4.

Awesomenauts

Użytkownicy platformy Steam do 15 września (godzina 22:00) mogą sprawdzić grę Awesomenauts zupełnie za darmo. Link pozwalający na bezpłatne zainstalowanie produkcji studia Ronimo Games znajdziecie pod tym adresem. Oprócz tego do 16 września (prawdopodobnie do godziny 19:00) gra jest dostępna o 66% taniej za 3,39 euro (ok. 15 zł).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Amnesia: A Machine for Pigs
 2. Next Car Game
 3. Pavilion
 4. Child of Light
 5. Shadomania
 6. Space Engineers
 7. SteamWorld Dig

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska – lokacje
 2. Memoria – trailer
 3. Timelines: Assault on America – zwiastun rozgrywki – bitwa o Waszyngton
 4. Shadow Warrior – Wangtastic Features
 5. Ryse: Son of Rome – kulisy produkcji – walka
 6. Pavilion – teaser
 7. Space Engineers – alpha gameplay
 8. CloudBuilt – rozgrywka z komentarzem twórców
 9. Assassin’s Creed IV: Black Flag – kulisy produkcji #2 (PL)