Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2012, 13:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Mega Man Online, The Elder Scrolls V: Skyrim) 10/9/12

Dziś piszemy m.in. o prawdopodobnie anulowanych pracach nad grą Mega Man Online, dodatkach DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji na PlayStation 3, a także nadchodzących produkcjach studia Straight Right na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Terraria

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Terraria. Dzieło studia Re-Logic możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 3,39 euro (ok. 14 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Mega Man Online

Kang Dong, czołowy artysta gry Mega Man Online, zamieścił na swoim blogu kilka grafik koncepcyjnych z tego tytułu. Jak czytamy w serwisie The Mega Man Network, twórca napisał również, że prace nad sieciową produkcją zostały anulowane. Firma Capcom jak dotąd nie potwierdziła tych informacji. O kolejnej odsłonie przygód tytułowego bohatera ostatni raz słyszeliśmy półtora roku temu, więc jest całkiem prawdopodobne, że doniesienia Kanga Donga mają wiele wspólnego prawdą.

Wieści ze świata (Mega Man Online, The Elder Scrolls V: Skyrim) 10/9/12 - ilustracja #1
Grafika koncepcyjna z rzekomo anulowanej gry Mega Man Online

Straight Right

Tom Crago ze studia Straight Right wypowiedział się na temat kolejnych projektów tworzonych przez zespół odpowiedzialny za grę Mass Effect 3 w wersji na Wii U. Okazuje się, że deweloper pracuje nad zupełnie nowym tytułem, a także kontynuacją „dużej marki”, która zadebiutuje na rynku w 2013 roku. Obie produkcje zmierzają na Wii U, ale nie znamy na ich temat żadnych szczegółów.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Adam Boyes z firmy Sony powiedział w wywiadzie dla serwisu Kotaku, że japoński koncern robi wszystko, aby dodatki DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiały się także na PlayStation 3. Pierwsze rozszerzenie Dawnguard jest dostępne na PC oraz Xboksie 360, a nadchodzący Hearthfire został na razie zapowiedziany tylko na konsolę koncernu Microsoft. Boyes wprawdzie nie może niczego obiecać, ale z pewnością kontynuowane będą działania mające na celu przeniesienie obu dodatków na PlayStation Network.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: