Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Lone Survivor, Super Hero Squad Online) 13/11/12

Dziś piszemy m.in. o grze Lone Survivor w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita, popularności darmowej produkcji Super Hero Squad, a także japońskich wynikach sprzedaży Animal Crossing: New Leaf. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fray: Reloaded Edition

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Fray: Reloaded Edition. Dzieło studia Brain Candy możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje 9,99 euro (ok. 42 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Lone Survivor

Jasper Byrne ze studia Superflat Games ogłosił, że stworzona przez niego gra Lone Survivor ukaże się także na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Portem zajmuje się londyński zespół Curve Studios (Fluidity, Explodemon), a oprócz angielskiej wersji językowej w planach jest przetłumaczenie tytułu na niemiecki oraz francuski. Byrne ogłosił również, że musiał porzucić swój projekt, nad którym pracował przez ostatnie pół roku. Chodzi o nienazwanego dungeon crawlera - okazał się on zbyt dużą produkcją, by została stworzona przez jednego człowieka.

Lone Survivor - Wieści ze świata (Lone Survivor, Super Hero Squad Online) 13/11/12 - wiadomość - 2012-11-13
Lone Survivor

Super Hero Squad Online

Firma Gazillion Entertainment ogłosiła, że w darmowej grze Super Hero Squad Online zarejestrowało się do tej pory ponad 4 miliony graczy. W ramach podziękowania za zaufanie, ponownie otworzono stronę internetową HeroUp, będącą od tej pory oficjalnym serwisem przeznaczonym dla europejskich graczy. Z poziomu tej witryny można zarejestrować się i bez żadnych opłat rozpocząć rozgrywkę.

Animal Crossing: New Leaf

Satoru Iwata (prezes firmy Nintendo) ogłosił, że gra Animal Crossing: New Leaf na 3DS-a została dostarczona do japońskich sklepów w liczbie ok. 600 tysięcy egzemplarzy. Ze względu na duże zainteresowanie, jeszcze w tym tygodniu dojdzie dodatkowych 200 tysięcy pudełek z grą. Produkcja firmy Nintendo jest dostępna również w japońskiej wersji usługi eShop, gdzie sprzedano 200 tysięcy cyfrowych kopii. Animal Crossing: New Leaf w przyszłym roku zadebiutuje także w Stanach Zjednoczonych oraz Europie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: