Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2013, 11:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (Injustice: Gods Among Us, GTA V, Guacamelee) 23/7/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery dodatku DLC do bijatyki Injustice: Gods Among Us, elektronicznej petycji w sprawie pecetowej wersji Grand Theft Auto V, terminie debiutu rozszerzenia do Guacamelee, a także premierze gry Dropchord. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Giana Sisters: Twisted Dreams

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Giana Sisters: Twisted Dreams. Dzieło studia Black Forest Games możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 2,99 euro (ok. 13 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Guacamelee

Jutro w usłudze PlayStation Network pojawi się dodatek DLC El Diablo’s Domain do gry Guacamelee. Rozszerzenie wprowadzi „17 nowych prób oraz trzy stroje dla bohaterów”. Cena została ustalona na poziomie 2,49 euro (ok. 11 złotych). Guacamelee to dość zabawna platformówka osadzona w meksykańskich klimatach, która w kwietniu bieżącego roku ukazała się na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Chainsaw Warrior

Mało znane studio Auroch Digital zajmie się stworzeniem gry komputerowej Chainsaw Warrior na podstawie gry planszowej wydawanej przez firmę Games Workshop. Wcielimy się w cybernetycznie zmodyfikowanego żołnierza z piłą łańcuchową, który po raz kolejny zmierzy się z hordami zombiaków i innych mutantów. Chainsaw Warrior ukaże się na PC i urządzeniach mobilnych. Na wszelkie szczegóły na temat tej produkcji musimy jednak poczekać.

Grand Theft Auto V

W listopadzie ubiegłego roku w sieci pojawiła się elektroniczna petycja skierowana do studia Rockstar Games, w której gracze proszą dewelopera o wydanie pecetowej wersji gry Grand Theft Auto V. Do tej pory zebrała ona ponad 211 tysięcy podpisów, a żeby została wysłana do twórców, musi zgromadzić łącznie 300 tysięcy głosów. Jeśli bardzo zależy Wam na ukazaniu się Grand Theft Auto V na PC i wierzycie w powodzenie tego typu inicjatyw, to cały czas możecie wziąć udział w akcji. Na razie pewne jest tylko, że Grand Theft Auto V zadebiutuje 17 września na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Injustice: Gods Among Us

Zespół NetherRealm Studios poinformował na Facebooku, że zapowiedziany niedawno dodatek DLC z postacią Martiana Manhuntera do gry Injustice: Gods Among Us zadebiutuje 30 lipca. Data dotyczy Xbox Live oraz amerykańskiego PlayStation Network. Europejscy użytkownicy tej drugiej usługi poczekają jeden dzień dłużej. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat rozszerzenia dla wersji na Wii U. Cena również nie jest znana.

Dropchord

Wczoraj miała miejsce premiera pecetowej wersji gry muzycznej Dropchord autorstwa studia Double Fine (Brutal Legend, The Cave). Tytuł jest dostępny w sprzedaży w usłudze Leap Motion Airspace i korzysta z innowacyjnego kontrolera Leap Motion. 31 lipca ukaże się wersji na konsolę Ouya, a 1 sierpnia Dropchord trafi także na urządzenia mobilne korzystające z systemów iOS i Android. Cena na wszystkich platformach sprzętowych wynosi 2,99 dolary (ok. 10 złotych).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: