Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii3DSX360
Okładka Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (Wii)

Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles

Chodzona bijatyka z tytułowymi wojownikami ninja w roli głównej. Tytuł jest adaptacją kreskówki emitowanej na kanale Nickelodeon i skupia się na rozgrywce kooperacyjnej dla maksymalnie czterech graczy.

Akcji | seriale animowane | ninja | beat 'em up | kooperacja

Okładka Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles (Wii)

data premiery gry:

22paź2013

X360 Wii 3DS

Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna gra z serii poświęconej słynnym wojowniczym żółwiom ninja, znanym z kart komiksów, obrazów kinowych czy seriali telewizyjnych. Jest to gra z gatunku chodzonych bijatyk, której wydarzenia oparte są na animacji emitowanej na kanale Nickelodeon.

Gra jest fabularnym pomostem pomiędzy pierwszym a drugim sezonem kreskówki wyświetlanej od sierpnia 2012 roku przez wspomnianą amerykańską stację. Miasto znajduje się w niebezpieczeństwie, a rozprzestrzeniające się zło mogą powstrzymać tylko wojownicze żółwie ninja, czyli kwartet w postaci: Leonardo, Donatello, Michelangelo oraz Raphaelo. Gracze mają możliwość wyboru jednego z czterech bohaterów, ale do rozgrywki mogą dołączyć inne osoby – gra umożliwia bowiem zabawę kooperacyjną w trybie lokalnym (przy wspólnym ekranie), z wyjątkiem wersji na przenośne urządzenie Nintendo 3DS.

Akcja Teenage Mutant Ninja Turtles skupia się wyłącznie na obijaniu przeciwnikom twarzy, wykonywaniu różnych kombinacji ciosów aż do całkowitego wyczyszczenia obszaru z pojawiających się w przeważającej liczbie wrogów. Aby stać się lepszym w walce, gracz może stopniowo zwiększać zdolności tytułowych żółwi. Mimo kilku różnych modułów rozgrywki, to kampania fabularna głównym trybem w produkcji i stanowi o jej sile.

W przeciwieństwie do Out of the Shadows, innego tytułu o żółwiach ninja wydanego w tym samym roku przez koncern Activision, gra oferuje kreskówkową grafikę rodem z serialu. Zastosowano technologię cel-shadingu, by jeszcze bardziej upodobnić tę adaptację do telewizyjnego oryginału.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
X360
Wii
3DS