Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2014, 13:31

autor: luckie

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Red Orchestra 2, The Elder Scrolls Online) 19/11/14

Dziś piszemy m.in. o patchu naprawiającym problem z transferem postaci w Grand Theft Auto Online, nowej zawartości do gry Red Orchestra 2 raz dacie premiery konsolowych edycji The Elder Scrolls Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w czwartek, 20.11):

 1. Train Fever – obniżka 40% – 14,99 euro (ok. 63 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 21.11):

 1. Rise of Nations: Extended Edition – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW
 2. Fable Anniversary – obniżka 33% – 21,43 euro (ok. 91 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 24.11) – obniżka cen 69 tytułów, WWW

Grand Theft Auto Online

Gracze mogą już odzyskać utracone postaci w Grand Theft Auto Online - Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, Red Orchestra 2, The Elder Scrolls Online) 19/11/14 - wiadomość - 2014-11-19
Gracze mogą już odzyskać utracone postaci w Grand Theft Auto Online

Studio Rockstar poinformowało fanów GTA, że problem z transferem profilu w grze Grand Theft Auto Online na PlayStation 4 i Xboksie One został rozwiązany. Błąd pojawiał się u graczy, którzy nie logowali się na swoje konto od 2013 roku, a po premierze edycji nextgenowych spróbowali przenieść swoje postaci z PlayStation 3 lub Xboksa 360 na nowe konsole. Omawianą kwestię poprawia najnowszy patch, który wczoraj zagościł na konsolach z rodziny PlayStation, a od dziś dostępny jest także na Xboksach.

Far Cry 4

Premiera Far Cry 4 nie obyła się bez małej czkawki – wczoraj studio Ubisoft odnotowało problemy z serwerami usługi Uplay. Z tego powodu wielu graczy miało trudności ze skorzystaniem z funkcji online tej i innych gier korzystających z platformy sieciowej francuskiego wydawcy. Obecnie serwery działają poprawnie, a przedstawiciele Ubisoftu przeprosili fanów za utrudnienia.

Red Orchestra 2

W tym tygodniu w Specjalnej Promocji na Steamie znalazła się sieciowa strzelanina Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad z dodatkiem Rising Storm – do 24 listopada pakiet obu tytułów da się tam kupić w cenie obniżonej o 75%, tj. 4,49 euro (ok. 19 zł). Ponadto w najbliższy weekend użytkownicy Steama będą mogli wypróbować grę za darmo. Z kolei weterani ucieszą się z wydania bezpłatnej paczki zawartości Armored Assault 2, zawierającej nową mapę oraz odświeżone wersje już istniejących aren. Szczegóły prezentuje poniższy trailer:

The Elder Scrolls Online

Firma Bethesda Softworks ogłosiła, że konsolowe wydanie (PlayStation 4 i Xbox One) MMORPG-a The Elder Scrolls Online pojawi się w grudniu bieżącego roku. Pierwotnie edycje te miały ukazać się w czerwcu, ale ze względu na problemy z konwersją gry, premierę przesunięto o pół roku. Wcześniej produkcja studia ZeniMax Online zadebiutowała na PC – 4 kwietnia 2014 roku – zbierając mieszane oceny.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Braveland
 2. Dethroned!
 3. Concrete Jungle
 4. Crossing Souls
 5. Goat MMO Simulator
 6. The Crow's Eye
 7. Grass Simulator
 8. WWE 2K15
 9. Construction Simulator 2015
 10. The A.B.C. Murders

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Far Cry 4 zwiastun na premierę (PL)
 2. Far Cry 4 zwiastun przepustki sezonowej (PL)
 3. Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka zwiastun rozgrywki (PL)
 4. Oort Online Early Access trailer
 5. Lineage Eternal: Twilight Resistance gameplay
 6. The Curious Expedition trailer
 7. The Interactive Adventures of Dog Mendonça & Pizzaboy trailer