Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2010, 12:58

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Marvel vs. Capcom 3) 16/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych wojownikach w Marvel vs. Capcom 3, łatce do pecetowej edycji Call of Duty: Black Ops, a także premierze nowego dodatku do Civilization V. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych wojownikach w Marvel vs. Capcom 3, łatce do pecetowej edycji Call of Duty: Black Ops, a także premierze nowego dodatku do Civilization V. Zapraszamy do lektury.

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Fani japońskich bijatyk, czekający na lutową premierę Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds na Xboksa 360 i PlayStation 3, wygrzebali z czeluści Internetu szczegóły na temat pozostałej szóstki bohaterów, w których być może wcielimy się w nowej produkcji firmy Capcom. Z informacji opublikowanych na Twitterze niejakiego klennoxa22 (jego konto zostało usunięte) wynika, że grono 30 znanych już postaci uzupełnią: Phoenix, Sentinel i Taskmaster po stronie Marvel, a także Hsien-Ko, Mike Haggar i Akuma reprezentujący Capcom. W roli finałowego bossa wystąpić ma natomiast marvelowski Galactus. Czekamy na ruch ze strony Capcom.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Marvel vs. Capcom 3) 16/12/10 - ilustracja #1

Gran Turismo 5

Japoński oddział firmy Sony Computer Entertainment przygotował dla tamtejszych posiadaczy gry wyścigowej Gran Turismo 5 świąteczną niespodziankę w postaci darmowego DLC. W jego skład wchodzą trzy samochody (Lamborghini Murcielago LP 640, BMW M3 Coupe, Jaguar XJ13), dostępne wcześniej dla nabywców edycji kolekcjonerskiej dzieła Polyphony Digital. Dodatek pozostanie bezpłatny do 24 grudnia. Nie wiadomo, czy do jego publikacji dojdzie również w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Call of Duty: Black Ops

Pecetowcy nie musieli czekać zbyt długo na aktualizację dedykowanej im wersji strzelaniny Call of Duty: Black Ops (konsolowcy otrzymali ją przed dwoma dniami). Doszło do niej oczywiście za sprawą platformy Steam (łatka pobiera się automatycznie w momencie ponownego uruchomienia gry studia Treyarch). O wprowadzonych przez nią zmianach przeczytacie w tym miejscu.

Sid Meier’s Civilization V

Studio Firaxis udostępniło zapowiedzianą niedawno nową łatkę do gry strategicznej Sid Meier’s Civilization V. Nie tylko usuwa ona wiele błędów i niedoróbek, ale również przygotowuje grę pod dzisiejszą premierą nowego dodatku DLC - The Double Civilization Scenario Pack: Spain and Inca (kosztującego 4,99 euro).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Section 8: Prejudice

Alpha Polaris

Hannibal: Rome and Carthage in the Second

Project Blackout

World of Tanks

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Dynasty Warriors Online

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Święta w stylu retro video felieton

Świąteczny poradnik prezentowy - Nintendo video felieton

Test Drive Unlimited 2 - Multiplayer Trailer

X-Men: Destiny