Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Project Blackout (PC)

Project Blackout PC

Darmowy sieciowy FPS z mikropłatnościami. Bierzemy udział w konflikcie dwóch frakcji, toczonym o kontrolę nad państwem nazwanym Korogese.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka Project Blackout (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12stycznia2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project Blackout to koncentrująca się na sieciowych pojedynkach pierwszoosobowa strzelanka. Całość zabawy jest oparta na modelu darmowym z dobrowolnymi mikropłatnościami.

Gra pozwala na wzięcie udziału w konflikcie dwóch frakcji, toczonym o kontrolę nad państwem nazwanym Korogese. W krótkim czasie kraj ten wyrósł na liczącą się na arenie międzynarodowej potęgę i teraz odpowiedzialne za jego sukces korporacje chcą przejąć nad nim władzę. W tym celu stworzyły prywatną armię znaną jako Aegis Inc. Spora część ludności cywilnej nie zamierzała jednak poddać się tak łatwo i w ten sposób narodziła się frakcja opozycyjna, czyli Corps. Wynik konfliktu między nimi zadecyduje o przyszłości Korogese.

Autorzy zadbali o udostępnienie graczom obszernego zestawu broni i realistycznych akcesoriów, wśród których znajdują się m.in. pancerze oraz hełmy kuloodporne. Większość uzbrojenia można ulepszać poprzez dodawanie elementów takich jak podwójne magazynki czy specjalne celowniki. Każda frakcja posiada cztery rodzaje postaci (po dwie na każdą płeć) i dzięki rozbudowanemu systemowi modyfikowania żołnierzy możemy dopasować ich wygląd oraz możliwości do naszych potrzeb. Rozgrywki sieciowe toczą się w jednym pięciu trybów (Deathmatch, Explosion, Destroy, Annihilation oraz Challenge). Dodatkową atrakcją jest fakt, że większość otoczenia można zniszczyć. Dzięki temu gracze mogą na przykład przebić się przez ścianę by skrócić sobie drogę do konkretnego punktu na mapie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 135 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.1 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Gry podobne do Project Blackout

Wymagania wiekowe Project Blackout

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Project Blackout

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Darmowy FPS Project Blackout zadebiutował na rynku
Darmowy FPS Project Blackout zadebiutował na rynku

wiadomość13 stycznia 2011

W listopadzie pisaliśmy o ujawnieniu gry Project Blackout, czyli kolejnego darmowego FPS-a. Teraz można już zagrać w pełną wersję tej produkcji.

Project Blackout kolejnym darmowym FPS-em
Project Blackout kolejnym darmowym FPS-em

wiadomość20 listopada 2010

Oparte na opcjonalnych mikropłatnościach darmowe gry sieciowe robią się coraz popularniejsze. Wkrótce ich szeregi zasili nowa strzelanka zatytułowana Project Blackout.