Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 (PC)

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 PC

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 to dodatek do wydanej w 2010 roku strategii czasu rzeczywistego The The Settlers 7: Paths to a Kingdom autorstwa studia Blue Byte.

To jest dodatek do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | średniowiecze | multiplayer

PC Windows
Okładka The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7grudnia2010

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 to rozszerzenie do wypuszczonej w 2010 roku strategii ekonomicznej. Całość wzbogaca grę o dwie nowe kampanie rozgrywane na przestrzeni siedmiu map i starcza na około 20 godzin zabawy. Dodatek do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

DLC zawiera dwie kampanie. Pierwsza z nich to nosi tytuł Rise of the Rebellion i ujawnia istotne fakty dotyczące historii Tandrii. Jest to historia losów Cracoriana i jego siostry Rovyn, którzy zostają uwiezieni w lodowej krainie przez Króla Konradina i Króla Balderusa. Z niemałym wysiłkiem udaje im się uciec i z pomocą Kościoła Tandrii wszczynają rebelię przeciwko Koronie Dwóch Króli. Ich bunt ostatecznie stworzy fundamenty pod nowe państwo. W kampanii znajdziemy pięć nowych map i każda z nich powinna starczyć na ponad 2 godziny zabawy. Autorzy zadbali o sporą różnorodność wrażeń, więc znajdziemy zarówno mapy oparte na punktach zwycięstwa jak i takie, w których sukces wymagać ma wypełniania określonych misji fabularnych. Druga kampania to Shadow over Tandria. W tym przypadku dostajemy dwie mapy o rozmiarach tak dużych, że ukończenie każdej zajmie co najmniej pięć godzin.

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 rozbudowuje również opcje handlowe i rozwoju technologicznego oraz oferuje nowy typ klasztoru, dający dostęp do wynalazków okultystycznych. Wśród nich znajduje się m.in. Nekromancja pozwalająca na krótką chwilę wskrzesić poległe jednostki, czy Deal with the Devil umożliwiające zarabianie na zabijanych żołnierzach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Gry podobne do The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

Klasyfikacja PEGI The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 6200 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!
20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

wiadomość26 lipca 2013

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!
Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

wiadomość5 lipca 2013

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

Czwarty dodatek DLC do The Settlers 7 pojawi się już dziś

wiadomość18 kwietnia 2011

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów siódmej części gry The Settlers. Do sprzedaży trafi dzisiaj czwarty dodatek DLC, a także pojawi się darmowy patch rozbudowujący The Settlers 7: Droga do Królestwa o tryb kooperacji.

Najnowsze DLC do The Settlers 7 już w sprzedaży
Najnowsze DLC do The Settlers 7 już w sprzedaży

wiadomość10 grudnia 2010

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów siódmej części The Settlers. Do sprzedaży trafił bowiem nowy dodatek DLC, który znacząco rozbudowuje tryb dla pojedynczego gracza.