Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 (PC)
OkładkaThe Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 (PC)

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 PC

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 to dodatek do wydanej w 2010 roku strategii czasu rzeczywistego The The Settlers 7: Paths to a Kingdom autorstwa studia Blue Byte.

To jest dodatek do gry The Settlers 7: Droga do Królestwa.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | średniowiecze

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 Premiera PC

7grudnia2010

producent: Ubisoft Blue Byte wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

Age of Empires III

Anno 1404

Anno 1701

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 to rozszerzenie do wypuszczonej w 2010 roku strategii ekonomicznej. Całość wzbogaca grę o dwie nowe kampanie rozgrywane na przestrzeni siedmiu map i starcza na około 20 godzin zabawy. Dodatek do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

DLC zawiera dwie kampanie. Pierwsza z nich to nosi tytuł Rise of the Rebellion i ujawnia istotne fakty dotyczące historii Tandrii. Jest to historia losów Cracoriana i jego siostry Rovyn, którzy zostają uwiezieni w lodowej krainie przez Króla Konradina i Króla Balderusa. Z niemałym wysiłkiem udaje im się uciec i z pomocą Kościoła Tandrii wszczynają rebelię przeciwko Koronie Dwóch Króli. Ich bunt ostatecznie stworzy fundamenty pod nowe państwo. W kampanii znajdziemy pięć nowych map i każda z nich powinna starczyć na ponad 2 godziny zabawy. Autorzy zadbali o sporą różnorodność wrażeń, więc znajdziemy zarówno mapy oparte na punktach zwycięstwa jak i takie, w których sukces wymagać ma wypełniania określonych misji fabularnych. Druga kampania to Shadow over Tandria. W tym przypadku dostajemy dwie mapy o rozmiarach tak dużych, że ukończenie każdej zajmie co najmniej pięć godzin.

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 rozbudowuje również opcje handlowe i rozwoju technologicznego oraz oferuje nowy typ klasztoru, dający dostęp do wynalazków okultystycznych. Wśród nich znajduje się m.in. Nekromancja pozwalająca na krótką chwilę wskrzesić poległe jednostki, czy Deal with the Devil umożliwiające zarabianie na zabijanych żołnierzach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC 3 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 6200 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7