Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2013, 15:40

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie! - ilustracja #1

Tylko do dzisiaj czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers. Wszystkim tym, którzy chcą zgłosić swoje filmiki do udziału w zabawie radzimy wprowadzić ostatnie poprawki i zgłosić swoje dzieła, a uwadze wszystkim pozostałym polecamy zgłoszone dotychczas prace.

Szczegóły zabawy znajdziecie na dedykowanej stronie konkursu: http://settlers.gry-online.pl/. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować reklamę cyklu The Settlers, odwołującą się do dwudziestych urodzin cyklu. Na wspomnianej stronie znajdziecie wymogi dotyczące prac konkursowych, listę nagród oraz informacje na temat trybu zgłaszania reklam. Co więcej, zamieściliśmy tam również odnośnik do materiałów graficznych i dźwiękowych, które można użyć w konkursowych pracach. Linki do zgłoszonych prac możecie natomiast znaleźć w komentarzach do strony konkursowej.

Przypominamy, że w ramach nagrody głównej przygotowaliśmy:

  • do wyboru telefon Samsung Galaxy S4 lub tablet Asus Google Nexus 7;
  • umieszczenie podobizny zwycięzcy w grze The Settlers Online, w charakterze NPC zlecającego losowo generowanego questa. Quest ten może wyświetlić się każdemu graczowi The Settlers Online, a więc podobiznę zwycięzcy ujrzy cały świat!

Raz jeszcze podkreślamy, że prace można zgłaszać do końca dnia!

Sponsorem nagród jest firma Blue Byte GmbH.

Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Z GRYOnline.pl związany od 2013 roku, najpierw jako współpracownik, a od 2017 roku – członek redakcji, znany także jako Draug. Obecnie szef Encyklopedii Gier. Zainteresowanie elektroniczną rozrywką rozpalił w nim starszy brat – kolekcjoner gier i gracz. Zdobył wykształcenie bibliotekarza/infobrokera – ale nie poszedł w ślady Deckarda Caina czy Handlarza Cieni. Zanim w 2020 roku przeniósł się z Krakowa do Poznania, zdążył zostać zapamiętany z bywania na tolkienowskich konwentach, posiadania Subaru Imprezy i wywijania mieczem na firmowym parkingu.

więcej