Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2010, 09:00

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Nowy pakiet DLC do Civilization V oficjalnie zapowiedziany

2K Games zapowiedział udostępnienie nowego pakietu DLC przygotowanego z myślą o grze Sid Meier’s Civilization V. Znajdziemy w nim nowy scenariusz oraz dwie wcześniej niedostępne cywilizacje. Premiera dodatku przewidziana jest na 16 grudnia.

Firma 2K Games i zespół Firaxis Games zapowiedziały udostępnienie nowego pakietu DLC przygotowanego z myślą o grze Sid Meier’s Civilization V. Znajdziemy w nim nowy scenariusz oraz dwie wcześniej niedostępne cywilizacje. Premiera dodatku przewidziana jest na 16 grudnia.

Nowy pakiet DLC do Civilization V oficjalnie zapowiedziany - ilustracja #1

Niewątpliwie najciekawszą informacją jest obecność scenariusza w pakiecie. Dzięki niemu gracze będą mogli wyruszyć śladami wyprawy Krzysztofa Kolumba z 1492 roku zorganizowanej w poszukiwaniu nowej drogi morskiej do Indii. Niespodziewanie odkryty Nowy Świat postawi na naszej drodze wyzwania, którym będziemy musieli stawić czoła. Jak zwykle sposób zdobywania terenów i bogactw zależeć będzie tylko od nas.

Nowy pakiet DLC do Civilization V oficjalnie zapowiedziany - ilustracja #2

Kolejną częścią dodatku są dwie nowe cywilizacje. Graczom, tym razem dane będzie poprowadzić Hiszpanów dowodzonych przez królową Isabellę I oraz Inków, którym przewodzić będzie Pachacuti - jeden z największych i najbardziej zasłużonych władców inkaskiego państwa.

Nowy pakiet DLC do Civilization V oficjalnie zapowiedziany - ilustracja #3

Wszyscy chętni będą mogli nabyć dodatek już w przyszłym tygodniu za 4.99 euro.