Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2014, 12:16

autor: Sarge

Wieści ze świata (Get Even, Shadowrun Online, Warface) 1/4/14

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla technologii rozszerzonej rzeczywistości w strzelaninie Get Even, pojawieniu się gry Shadowrun Online w serwisie Steam, a także popularności Warface. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Secret World

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Secret World w wersji Massive Edition. Dzieło studia FunCom można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 20,39 euro (ok. 85 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Warface

Studio Crytek ogłosiło, że gra Warface posiada ponad 25 milionów zarejestrowanych użytkowników. Większość z nich to posiadacze pecetów, choć nie podano konkretnych liczb w stosunku do właścicieli Xboksa 360. Nie wiemy też, ilu graczy pozostaje aktywnych w tej darmowej strzelaninie.

Get Even

Polskie studio The Farm 51 pracuje nad wsparciem dla technologii rozszerzonej rzeczywistości w grze Get Even. Deweloper prowadzi rozmowy z firmami Oculus i Sony, co wskazuje na to, że rozważana jest obsługa zarówno urządzenia Oculus Rift, jak i Project Morpheus. Get Even to pierwszoosobowa strzelanina, która ukaże się w 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Get Even to pierwszoosobowa strzelanina tworzona przez gliwickie studio The Farm 51 - Wieści ze świata (Get Even, Shadowrun Online, Warface) 1/4/14 - wiadomość - 2014-04-01
Get Even to pierwszoosobowa strzelanina tworzona przez gliwickie studio The Farm 51

Shadowrun Online

Wczoraj w ofercie serwisu cyfrowej dystrybucji Steam pojawił się Shadowrun Online w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Do 7 kwietnia Shadowrun Online jest dostępny z 33% zniżką za 20,99 euro (ok. 88 zł). W tej chwili produkcji studia Cliffhanger Productions brakuje jeszcze wielu elementów rozgrywki, które ostatecznie znajdą się w pełnej wersji. Twórcy obiecują wspierać tytuł aktualizacjami wypuszczanymi co 4-6 tygodni.

Dota 2

Tegoroczna edycja międzynarodowego turnieju The International w grze Dota 2 odbędzie się w dniach 18-21 lipca w Seattle. O północy z 4 na 5 kwietnia rozpocznie się sprzedaż biletów, które będą kosztować od 99 do 499 dolarów. Wszelkie szczegóły na temat wejściówek znajdziecie pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Legend Online
 2. Caffeine
 3. Act of Aggression
 4. Fix-it-up: Dookoła Świata
 5. Secret Diaries: Florence Ashford
 6. IHF Handball Challenge 14
 7. Shadowrun Online
 8. Flockers

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Halo: Spartan Assault – zwiastun wersji Steam
 2. Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD – zwiastun na premierę
 3. Bound by Flame – gameplay
 4. The Amazing Spider-Man 2 – rozgrywka z komentarzem twórców
 5. Total War: Rome II – Hannibal u bram – przegląd jednostek
 6. Enemy Front – zwiastun rozgrywki
 7. Hellraid – animacje szkieletów
 8. Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms – główne zmiany przy premierze na Steam (PL)