Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown (PC)

Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown PC

Shadowrun Online

Bazująca na zasadach systemu fabularnego Shadowrun sieciowa strategia turowa, opracowana przez studio Cliffhanger Productions, znane także z Jagged Alliance Online.

Strategiczne | cyberpunk | fantasy | science fiction | turowe | zagraj za darmo | widok izometryczny | crowdfunding | indie | MMO | urban fantasy

PC Windows
Okładka Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28kwietnia2015

28kwietnia2015

Steam

Gra Shadowrun Online bazuje na znanym systemie fabularnym. Przedstawione w nim uniwersum opisuje świat niedalekiej przyszłości, w którym obok zaawansowanych technologii (między innymi wysoko rozwiniętej cybernetyki) istnieje magia oraz stwory zaczerpnięte z literatury fantasy.

Wcielamy się w postać bohatera wywodzącego się z podziemia, który wykonuje szereg zadań w targanym konfliktami futurystycznym świecie w latach 70-tych XXI wieku. Cała rozgrywka została podzielona na dwa elementy. Kluczowy aspekt zabawy stanowi wykonywanie misji wraz ze znajomymi na poziomie taktycznym, gdzie obserwujemy akcję w rzucie izometrycznym, podobnie jak w innej produkcji studia Cliffhanger Productions – Jagged Alliance Online. Czekają na graczy tak urozmaicone zlecenia jak infiltracja sekretnego obiektu badawczego Renraku czy atak na główny posterunek ogromnej korporacji Aztechnology, działającej na terytorium dawnego Meksyku.

W przerwie między poszczególnymi misjami przenosimy się na ekran podglądu mapy całego miasta. Z tego poziomu zbieramy informacje oraz przygotowujemy się do wykonania kolejnych zadań. Element planowania ma duże znacznie. Dla ułatwienia sobie życia możemy miedzy innymi przekupywać strażników, spotykać się z informatorami czy zdobywać schematy budynków. Znaczny wpływ na umiejętności bohaterów mają cybernetyczne wszczepy dostępne w nielegalnych klinikach.

W trosce o jak najwierniejsze oddanie założeń papierowego systemu Shadowrun, w pracach nad produkcją studia Cliffhanger Productions wziął udział odpowiedzialny za pierwowzór Jordan Weisman.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 119,90 PLN

Gry podobne do Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown

Klasyfikacja PEGI Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 680 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8.1
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 470 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8.1

Wieści ze świata (Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown, This War of Mine, D4) 29/4/15
Wieści ze świata (Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown, This War of Mine, D4) 29/4/15

wiadomość29 kwietnia 2015

Dziś piszemy m.in. o premierze gry Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown, aktualizacji 1.3 do This War of Mine oraz zapowiedzi pecetowej wersji D4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Get Even, Shadowrun Online, Warface) 1/4/14
Wieści ze świata (Get Even, Shadowrun Online, Warface) 1/4/14

wiadomość1 kwietnia 2014

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla technologii rozszerzonej rzeczywistości w strzelaninie Get Even, pojawieniu się gry Shadowrun Online w serwisie Steam, a także popularności Warface. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Shadowrun Online, Crusader Kings II: Rajas of India) 20/3/14
Wieści ze świata (Shadowrun Online, Crusader Kings II: Rajas of India) 20/3/14

wiadomość20 marca 2014

Dziś piszemy m.in. o wczesnej wersji Shadowrun Online, dacie premiery Crusader Kings II: Rajas of India, zbiórce pieniędzy na produkcję gry Bear Simulator, a także o promocjach na PlayStation Store. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (31/05/2013) – m.in. Project Titan, Shadowrun Online i The Elder Scrolls Online
Przegląd MMO (31/05/2013) – m.in. Project Titan, Shadowrun Online i The Elder Scrolls Online

wiadomość31 maja 2013

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. ostatnie doniesienia w sprawie Project Titan, modele płatności dostępne w Shadowrun Online, oraz opublikowany niedawno materiał wideo prezentujący zapis z rozgrywki w The Elder Scrolls Online.

Twórcy Shadowrun Online opisują model płatności
Twórcy Shadowrun Online opisują model płatności

wiadomość31 maja 2013

Przeglądarkowe MMORPG Shadowrun Online ma oferować dwa modele płatności. Produkcję będzie się dało kupić w pełnej wersji lub grać za darmo. Ta druga opcja otworzy dostęp do miropłatności oraz opcjonalnej subskrypcji.