Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2010, 14:15

autor: Piotr Doroń

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim darmowym dodatku do Zombie Driver, kolejnych nowościach w Games for Windows LIVE, występie Guybrusha Treepwooda w Force Unleashed II, a także obniżce ceny PSP Go w USA i w Japonii. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim darmowym dodatku do Zombie Driver, kolejnych nowościach w Games for Windows LIVE, występie Guybrusha Threepwooda w Force Unleashed II, a także obniżce ceny PSP Go w USA i w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Raving Rabbids: Travel in Time

Raving Rabbids: Travel in Time na Wii zostanie wydane również w formie edycji kolekcjonerskiej, w skład której wejdzie 9-centymetrowa figurka pirata, a także ekskluzywny kostium Cezara do odblokowania w ramach gry. Zestaw trafi na sklepowe półki 26 listopada, czyli w dniu europejskiej premiery podstawowej wersji nowych przygód Szalonych Kórlików.

Zombie Driver

Polskie Exor Studios podzieliło się pierwszymi informacjami na temat Blood Race – drugiego darmowego dodatku DLC do samochodowej gry akcji Zombie Driver (wydanej w grudniu 2009 roku na PC). W jego ramach posiadacze pełnej wersji produkcji uzyskają dostęp do nowego trybu rozgrywki – tytułowego Blood Race (zobacz zwiastun). Wezmą w nim udział w śmiercionośnych wyścigach z innymi ludźmi, którym udało się przetrwać atak zombie. Walka będzie się odbywać na specjalnie przystosowanych do tego trasach. Data premiery dodatku ujawniona zostanie w niedługim czasie.

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10 - ilustracja #1

Games for Windows LIVE

Koncern Microsoft ogłosił, że 15 listopada w ramach usługi Games for Windows LIVE udostępniony zostanie Games for Windows Marketplace – sklep z grami na PC oferowanymi w formie cyfrowej. Na jego starcie w ofercie znajdzie się około 100 tytułów, a wśród nich Fable: The Lost Chapters, Grand Theft Auto III, Lego Universe, Dead Rising 2, Lost Planet 2, Max Payne, Deus Ex: Game of the Year Edition, seria Flight Simulator, Gears of War, Halo, Zoo Tycoon. W przyszłości dołączy do nich m.in. Fable III oraz Age of Empires Online. W chwili obecnej nie znamy niestety cen gier, aczkolwiek kwestia ta zostanie wyjaśniona już wkrótce.

Tron Evolution

Firma Disney i studio Propaganda Games poinformowały, że gra Tron Evolution – debiutująca na rynku w grudniu, razem z premierą filmy Tron: Legacy (kontynuacją klasyka gatunku sci-fi) – będzie się mogła pochwalić iście gwiazdorską obsadą. Głosy bohaterom podłożą m.in. Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, Jensen Ackles, James Frain, John Glover oraz Nolan North. Zgody na dubbing nie wyraziła najwyraźniej największa z gwiazd, a mianowicie popularny aktor Jeff Bridges.

Star Wars: The Force Unleashed 2

Serwis Kotaku przedstawił sposób na odblokowanie kostiumu Guybrusha Threepwooda w grze akcji Star Wars: The Force Unleashed. Miejsce, w którym będzie mogli tego dokonać, możecie dokładnie obejrzeć na tym filmie (jest to mniej więcej środek drugiego etapu). Przypominamy, że produkcja LucasArts zadebiutuje na europejskim rynku 29 października.

Epic Mickey

Epic Mickey – przygodowa gra akcji z Myszką Mickey w roli głównej autorstwa wizjonera Warrena Spectora – będzie oferować kilka różnych zakończeń. Z informacji ujawnionych serwisowi IGN przez Adama Creightona ze studia Junction Point wynika, że to, które odblokuje gracz, będzie w pełni zależne od jego poczynań (sposobu ukończenia questów, wyboru misji itp.). O tym, ile w tym prawdy, posiadacze Nintendo Wii przekonają się pod koniec przyszłego miesiąca.

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10 - ilustracja #2

PSP Go

Firma Sony zdecydowała się na obniżenie ceny PSP Go w Stanach Zjednoczonych (z 249 dolarów do poziomu 199 dolarów) oraz w Japonii, donosi Reuters. W chwili obecnej Zachodnie media ustalają, czy podobna decyzja zostanie podjęta również przez Sony Computer Entertainment.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Rock Band 3 PS3

Rock Band 3 X360

Blacklight: Tango Down

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Mafia II: Joe’s Adventures

Diablo III

Breach

NASCAR 2011: The Game

World of Warcraft: Cataclysm

LEGO Universe

Cabela's Dangerous Hunts 2011 X360

Cabela's Dangerous Hunts 2011 PS3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam - PhuBai

Fallout: New Vegas - Z dziennika dewelopera #6 – wersja PL

Shaun White Skateboarding

Przegląd tygodnia - bohaterowie DJ-ki video magazyn

Gramy w Vanquish - strzelanka na sterydach Gramy!

Two Worlds II

Diablo III - Demon Hunter - cinematic

Diablo III - Demon Hunter - gameplay

Fable III - Call to Action - wersja PL

Call of Duty: Black Ops - Multiplayer Features

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry