Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Raving Rabbids: Travel in Time (Wii)
OkładkaRaving Rabbids: Travel in Time (Wii)

Raving Rabbids: Travel in Time Wii

Następna przygoda zwariowanych króliczych istot, które tym razem wybierają się w podróż w czasie. Ich wycieczki zostały zaprezentowane w postaci dwudziestu czteroosobowych gier, podzielonych na pięć stylów rozgrywki (od latania, aż po skakanie).

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Raving Rabbids: Travel in Time Premiera Wii

21listopada2010

pudełko PL

26listopada2010

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Raving Rabbids: Travel in Time

Rayman Raving Rabbids

Mario Party 9

Mario Party 8

Raving Rabbids: Travel In Time to kolejna gra na imprezy z popularnej serii opowiadającej o przygodach szalonych „kórlików”. Istoty pojawiły się po raz pierwszy w 2006 roku w asyście popularnego Raymana, ale później doczekały się swojej własnej serii. Piątą odsłonę przygód zwariowanych królików przygotowało paryskie studio Ubisoftu.

W swoich poprzednich przygodach „kórliki” dostały się na księżyc, ale jak widać to im nie wystarczyło. Istoty niefortunnie przeniosły się w czasie w niezwykłej pralce, aby zepsuć wszystkie najważniejsze wydarzenia historyczne jakie pamięta ludzkość. Katastrofa jest nieuchronna – na szczęście Raving Rabbids to przede wszystkim duża porcja slapstickowego humoru i dobrej zabawy dla kilku graczy.

Dokąd wybieramy się razem z „kórlikami”? Nieobliczalne istoty zostają świadkami odkrycia ognia, złamania nosa w posągu Sfinksa, czy pierwszego kroku na księżycu. Oczywiście przebieg każdego z tych wydarzeń został zakłócony i tylko od graczy zależy to, czy historia zostanie naprawiona.

Wycieczki w czasie zostały zaprezentowane w postaci dwudziestu czteroosobowych gier, podzielonych na pięć stylów rozgrywki (od latania, aż po skakanie). Nowością jest to, że po raz pierwszy w historii tej serii w wybrane zabawy można grać za pośrednictwem internetu lub na podzielonym ekranie. Niektóre z nich korzystają również z rozszerzonych możliwości kontrolera Wii Motion Plus.

Oprócz powyższych atrakcji, twórcy przygotowali interaktywne menu (muzeum), w którym pojawiają się kolejne mini-gierki oraz ponad trzydzieści postaci kórlików z różnych epok świata (Egipcjanin, kowboj, pirat, itp.). Gracze mogą wybrać swojego ulubionego bohatera i wpłynąć na jego wygląd. Dodatkiem jest możliwość porównywania wyników z innymi posiadaczami gry, czy chwalenia się osiągnięciami na Facebooku.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Raving Rabbids: Travel in Time cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Raving Rabbids: Travel in Time

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.