Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2010, 12:46

autor: Jiker

Wieści ze świata (F1 2010, Xbox Live, Crackdown 2) 2/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rękawiczce Michaela Jacksona, kontynuacji Dance Central, łatce do F1 2010, drugim dodatku DLC do Crackdown 2, a także aktualizacji Xbox Live. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rękawiczce Michaela Jacksona, kontynuacji Dance Central, łatce do F1 2010, drugim dodatku DLC do Crackdown 2, a także aktualizacji Xbox Live. Zapraszamy do lektury.

Michael Jackson: The Experience

Firma Ubisoft poinformowała, że gra taneczna Michael Jackson: The Experience w wersji na Wii zostanie wydana w zestawie z rękawiczką stylizowaną na charakterystyczny element garderoby Króla Popu. W chwili obecnej nie wiemy czy na podobny prezent będą mogli liczyć również użytkownicy PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Przekonamy się o tym oficjalnie 25 listopada, kiedy to produkcja francuskiej firmy zostanie wydana w Europie (również na PSP i Nintendo DS).

Wieści ze świata (F1 2010, Xbox Live, Crackdown 2) 2/11/10 - ilustracja #1

Dance Central 2

Choć pierwsza część gry Dance Central na Xboksa 360 trafi do europejskich sklepów dopiero 10 listopada – wraz z kontrolerem Kinect – studio Harmonix rozpoczęło już produkcję kontynuacji. Szef dewelopera, Alex Rigopulos, zaznaczył jednak, że aktualnie głowy twórców zaprzątają prace nad pierwszymi dodatkami DLC do „jedynki”, które będą udostępniane w regularnych odstępach czasowych po premierze gry.

F1 2010

Pierwsza łatka do gry wyścigowej F1 2010 w wersji na PlayStation 3 ujrzała światło dzienne. W niedługim czasie dostęp do niego powinni również otrzymać posiadacze pecetowej i Xboksowej edycji dzieła Codemasters (ta druga już się ukazała).

Crackdown 2

Deluge Pack – drugi dodatek DLC do gry akcji Crackdown 2 – zostanie wydany 16 listopada i będzie kosztować 560 punktów MS. W jego skład wejdą modyfikacje broni i pojazdów, tryb multiplayer Capture the Orb, a także kooperacyjne Deluge, w którym czteroosobowe zespoły graczy zmierzą się z kolejnymi falami przeciwników. Co ciekawe, dodatek będzie można również przetestować za darmo, by przekonać się samodzielnie, czy warto wydać odpowiednią sumę na jego pełną wersję.

Wieści ze świata (F1 2010, Xbox Live, Crackdown 2) 2/11/10 - ilustracja #2

Xbox Live

Firma Microsoft udostępniła jesienną aktualizację usługi Xbox Live, wprowadzającą m.in. wsparcie dla Kinecta, a także zmiany w wyglądzie serwisu. Zapewnia ona także lepszą jakość dźwięku w rozmowach, poprawioną obsługę sieci bezprzewodowej, odmienioną klawiaturę ekranową, zmodyfikowane awatary (pod kątem gier kompatybilnych z Kinectem), zreorganizowany układ Xbox LIVE Marketplace, dodatkowy system pomocy przy tworzeniu Gamertaga, nowy interfejs przeglądania osiągnięć (dla gier zaliczonych w 100%) oraz poprawioną obsługę wielu kontrolerów.

Shigeru Miyamoto

Shigeru Miyamoto poinformował, że konsola Nintendo 3DS otrzyma w przyszłości dwie nowe gry platformowe z Mario w roli głównej (z oprawą w 3D i w 2D). Dołączą one do już zapowiedzianych, specjalnych wersji Mario Kart oraz Paper Mario.

Super Meat Boy

Platformówka Super Meat Boy – jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń bieżącego roku, wydane póki co tylko na Xboksa 360 – trafi do sprzedaży w wersji na PC (Steam) w bieżącym miesiącu. Niestety, edycja na Wii zostanie udostępniona przez zespół Team Meat najszybciej w grudniu. Przyczyną opóźnienia premiery są ograniczenia usługi WiiWare i konieczność „odchudzenia” gry.

Wieści ze świata (F1 2010, Xbox Live, Crackdown 2) 2/11/10 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The UnderGarden

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Afterfall: InSanity

Donkey Kong Country Returns

Super Street Fighter IV

Cabela's Dangerous Hunts 2011

Fighters Uncaged

Enslaved: Odyssey to the West

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Fable III - Kooperacja - wersja PL

NBA 2K11 - Michael Jordan powrócił Gramy!

Star Trek: Infinite Space - Cinematic Teaser

Pinball FX 2

Spider-Man: Shattered Dimensions - DLC

GoldenEye 007 - Tank Gameplay

Assassin's Creed: Brotherhood - GOLD trailer

Vindictus

FIFA 11 - Ultimate Team

LEGO Harry Potter: Years 1-4 - Magic

Fable III - rządzimy Albionem

Przegląd tygodnia - Gramy! video magazyn

TV Superstars - najgorsza gra w dziejach? Gramy!

Gramy w The Shoot - celowniczek na PS3 Gramy!

gry