Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2014, 12:47

autor: Sarge

Wieści ze świata (DriveClub, Project CARS, Dragon Age: Inkwizycja) 27/3/14

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla urządzenia Project Morpheus w grze Project Cars, procesie dewelopingu DriveClub, aktorze podkładającym głos w Dragon Age: Inkwizycja, utworze muzycznym z Final Fantasy XV, a także o dodatkach DLC do Warhammer 40,000: Storm of Vengeance. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spacebase DF-9

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto wczesną wersję gry Spacebase DF-9. Dzieło studia Double Fine można aktualnie nabyć 33% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 15,40 euro (ok. 64 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Final Fantasy XV

Firma Square Enix udostępniła w serwisie YouTube utwór muzyczny Omnis Lacrima z gry Final Fantasy XV. Wcześniej pojawił się on na zwiastunie z targów E3 w 2013 roku. Za tworzenie ścieżki dźwiękowej tej odsłony odpowiada Yoko Shimomura. Jest on znany z pracy przy wielu znanych produkcjach, w tym m.in. serii Kingdom Hearts.

Warhammer 40,000: Storm of Vengeance

Studio Eutechnyx ogłosiło, że od dnia premiery pełnej wersji gry Warhammer 40,000: Storm of Vengeance będzie można zakupić dodatki DLC wprowadzające nowe jednostki: The Ork Stormboy, The Dark Angel oraz The Deathwing Terminator. Oprócz tego w sprzedaży znajdą się nowe skórki dla orków. Pełna wersja gry Warhammer 40,000: Storm of Vengeance zadebiutuje na Steamie 3 kwietnia. W tej chwili sprzedawana jest wczesna wersja tego tytułu.

DriveClub

Firma Sony oświadczyła, że mimo ostatnich zmian, proces dewelopingu gry DriveClub idzie bardzo dobrze i twórcy odnotowują „spektakularny progres”. W najbliższych tygodniach zespół Evolution Studios ma ujawnić więcej informacji na temat swojej produkcji, w tym m.in. datę jej premiery. Studio przedstawi też nowego reżysera projektu.

Project CARS

Studio Slightly Mad Studios ogłosiło, że gra wyścigowa Project CARS w wersji na PlayStation 4 zaoferuje wsparcie dla urządzenia wirtualnej rzeczywistości Project Morpheus. Rozwiązanie znajdzie największe zastosowanie w widoku ze środka samochodu, gdy gracz będzie mógł rozglądać się po kokpicie, a przy współpracy z PlayStation Camera nawet poruszać się po nim w ograniczonym zakresie. Project CARS zadebiutuje w listopadzie bieżącego roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, Wii U oraz Steam OS.

Dzięki urządzeniu Project Morpheus rozejrzymy się po kokpicie w grze Project CARS - Wieści ze świata (DriveClub, Project CARS, Dragon Age: Inkwizycja) 27/3/14 - wiadomość - 2014-03-27
Dzięki urządzeniu Project Morpheus rozejrzymy się po kokpicie w grze Project CARS

The Humble Store

W sklepie The Humble Store trwa promocja, którą objęte zostały gry wydane przez firmę Square Enix. Zniżki sięgające nawet 75% dotyczą takich tytułów jak Tomb Raider, Hitman: Rozgrzeszenie, Deus Ex: Bunt Ludzkości czy Sleeping Dogs. Specjalna oferta zakończy się jutro o godzinie 19:00. Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę internetową sklepu.

Dragon Age: Inkwizycja

Studio BioWare potwierdziło za pośrednictwem Twittera, że aktor Steve Valentine bierze udział w procesie produkcji gry Dragon Age: Inkwizycja. Steve Valentine podkładał głos Alistairowi w Dragon Age: Początek. Czy to oznacza powrót tej postaci w nadchodzącej odsłonie serii? Na razie żadna ze stron tego oficjalnie nie potwierdza. Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje jesienią bieżącego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360.

Xbox Live

Firma Microsoft wprowadzi pewne zmiany do systemu reputacji na Xboksie One. Gracze o wysokim jej poziomie mogą liczyć w przyszłości na pewne nagrody za dobre zachowanie, choć szczegóły zostaną ujawnione dopiero za jakiś czas. Z kolei użytkownicy z reputacją oznaczoną pomarańczowym kolorem od tego miesiąca będą otrzymywać ostrzeżenia, gdy ich wskaźnik będzie się zmniejszać. Najbardziej zagrożone będą osoby z czerwoną ikonką – za złe zachowanie mogą być na straconej pozycji w systemie matchmakingu, a nawet mieć wyłączone takie funkcje jak streamowanie w serwisie Twitch.

System reputacji w usłudze Xbox Live - Wieści ze świata (DriveClub, Project CARS, Dragon Age: Inkwizycja) 27/3/14 - wiadomość - 2014-03-27
System reputacji w usłudze Xbox Live

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Symulator lotniska 2013
 2. Goat Simulator
 3. Batman: Arkham Knight
 4. Zombies Monsters Robots
 5. Landmark

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Deception IV: Blood Ties – zwiastun na premierę
 2. Destiny of Spirits – zwiastun na premierę
 3. Hatsune Miku: Project DIVA F 2nd – trailer
 4. Mario Golf: World Tour – trailer
 5. Project Spark – Guilty all the same – Linkin Park (feat. Rakim)
 6. World of Warplanes – szkoła latania #5 (PL)
 7. Trials Fusion – zwiastun rozgrywki
 8. Tropico 5 – cinematic trailer
 9. Goat Simulator – zwiastun na premierę
 10. Space Noir – trailer
 11. Dark Souls II – Argus z Astory #5 (PL)
 12. Crusader Kings II: Rajas of India – zwiastun na premierę
 13. 2014 FIFA World Cup Brazil – trailer (PL)
 14. Alien: Isolation – dziennik dewelopera – wiwisekcja strachu (PL)