Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Airport Simulator 2013 (PC)

Symulator lotniska 2013 PC

Airport Simulator 2013

Symulator lotniska, w którym naszym głównym zadaniem jest koordynacja ruchu samolotów znajdujących się na płycie postojowej portu oraz obsługa statków powietrznych. Tytuł charakteryzuje się m. in.

Symulacje | ekonomiczne | samoloty | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Airport Simulator 2013 (PC)

producent: Rondomedia

wydawca: Rondomedia

wydawca PL: CDP

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13lutego2013

13lutego2013

pudełko PL

Airport Simulator 2013 to symulator lotniska, w którym zajmujemy się kompleksową obsługą statków powietrznych pojawiających się na terenie portu lotniczego. Proces ten rozpoczyna się tuż po wylądowaniu samolotu na płycie lotniska, a kończy się wraz z opuszczeniem przez maszynę pasa startowego. Twórcy przygotowali 26 różnorodnych zadań, podczas których zajmiemy się praktycznie każdym aspektem prawidłowego funkcjonowania naziemnego ruchu lotniczego – do naszych obowiązków należy zapewnienie odpowiedniej ilości osób wchodzących w skład personelu pokładowego, uzupełnienie zapasów cateringu, odholowanie samolotu na miejsce postojowe i jego zatankowanie. By osiągnąć cel, korzystamy z siedmiu specjalistycznych maszyn – oprócz pojazdów służących do naprowadzania statków powietrznych czy też przewożących artykuły żywnościowe, zajmujemy się również obsługą rękawa czy też odladzarką, umożliwiającą przygotowanie maszyny do odlotu podczas silnego mrozu. Za wypełnianie kolejnych celów otrzymujemy specjalne żetony, które można wymienić na rozmaite ulepszenia usprawniające pracę na lotnisku.

Swoje działania przeprowadzamy w dynamicznie zmieniających się warunkach, gdyż lotnisko tętni życiem - co jakiś czas odbywają się starty i lądowania, a po płycie postojowej przejeżdżają różne pojazdy i samoloty zmierzające na docelowe miejsce. Nie bez wpływu na efektywność wykonywanych czynności są warunki pogodowe – prowadzenie operacji lotniskowych w strugach deszczu czy opadach śniegu jest znacznie trudniejsze i zajmuje nieco więcej czasu.

Oprócz kilkudziesięciu misji składających się na główną kampanię, twórcy postarali się również o przygotowanie samouczka, który wyczerpująco przedstawia wszystkie niuanse zabawy, ponadto do rąk graczy oddano moduł wolnej rozgrywki, gdzie sami ustalamy cele i zadania stworzonej przez siebie sesji.

Oprawa wizualna gry reprezentuje poziom charakterystyczny dla gatunku symulatorów. Uwagę zwracają jedynie dopracowane modele samolotów oraz maszyn koniecznych do przeprowadzania lotniskowych operacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Gry podobne do Symulator lotniska 2013

Wymagania wiekowe Airport Simulator 2013

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator lotniska 2013

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7