Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2009, 11:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Dragon Ball: Raging Blast, Dragon Age: Origins, Vancouver 2010) 15/12/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe DLC do Dragon Ball: Raging Blast, środa w Xbox Live Arcade, nowa wersja narzędzi do Dragon Age: Origins, demonstracja Vancouver 2010 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe DLC do Dragon Ball: Raging Blast, środa w Xbox Live Arcade, nowa wersja narzędzi do Dragon Age: Origins, demonstracja Vancouver 2010 i inne. Zapraszamy do lektury.

Dragon Ball: Raging Blast

Firma Namco Bandai będzie regularnie rozbudowywać bijatykę Dragon Ball: Raging Blast dostępną w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Darmowe dodatki DLC będą wydawane co dwa tygodnie, a premiera ostatniego planowana jest na 15 kwietnia 2010 roku. W ich skład każdorazowo będzie wchodzić kilku nowych, grywalnych bohaterów. Pierwsze DLC trafiły już do oferty PlayStation Network i Xbox Live – są to Warriors on Earth Pack (Krillin, Yamcha, Tien oraz Chiaotzu) oraz Alien Warriors Pack (Vegeta, Raditz, Nappa, Zarbon oraz Dodoria).

Wieści ze świata (Dragon Ball: Raging Blast, Dragon Age: Origins, Vancouver 2010) 15/12/09 - ilustracja #1

Xbox Live Arcade

Już jutro w ofercie serwisu Xbox Live Arcade zadebiutuje pierwszy epizod izometrycznej strzelaniny Alien Breed Evolution – wznowienia klasycznej produkcji znanej z Amigi. Dzieło studia Team17 będzie można zakupić za równowartość 800 punktów MS, czyli około 10 euro. Edycje na PC i PS3 zostaną wydane w przyszłym roku. Wspólnie z Alien Breed w XBLA zadebiutuje gra logiczna Puzzlegeddon (800 punktów MS).

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że za tydzień do sprzedaży trafi nowy dodatek DLC do Trials HD. Będzie nim kosztujący 400 punktów MS BIG PACK, składający się z 50 nowych obiektów, 35 tras oraz Osiągnięć o wartości 50 punktów GS.

Dragon Age: Origins

Firma BioWare poinformowała, że na łamach BioWare Social Network opublikowana została nowa wersja narzędzi służących do tworzenia własnej zawartości do gry Dragon Age: Origins.

Star Wars: The Force Unleashed II

Istnieje szansa, że zapowiedziana przed trzema dniami kontynuacja gry akcji Star Wars: The Force Unleashed zostanie wydana nie tylko na PlayStation 3, Xboksa 360 i PSP, ale także na Wii i Nintendo DS. Sugerują to wpisy na stronach sieci Amazon. Kwestia wymaga jednak weryfikacji ze strony wydawcy, firmy LucasArts.

Deadliest Warrior: The Game

W 2010 roku do sprzedaży za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji trafi produkcja o tytule Deadliest Warrior: The Game. Będzie to bijatyka wzorowana na amerykańskim show nadawanym w telewizji Spike, w którym widzowie oglądają pojedynki wojowników pochodzących z różnych epok (np. ninja kontra spartiata). Póki co nie wiemy na jakie platformy trafi najnowsze dzieło studia Pipeworks Software. Polecamy Wam zapoznanie się z jej pierwszym zwiastunem.

Vancouver 2010

W ofercie Xbox Live Marketplace zadebiutowała wersja demonstracyjna gry sportowej Vancouver 2010 – oficjalnej produkcji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Dzięki demu możecie sprawdzić swoje umiejętności m.in. w narciarskim super gigancie. Plik zajmuje 684MB. Przypominamy, że pełna wersja dzieła studia Eurocom zadebiutuje na rynku 15 stycznia 2010 roku. Igrzyska odbędą się w dniach 12-28 lutego.

Wieści ze świata (Dragon Ball: Raging Blast, Dragon Age: Origins, Vancouver 2010) 15/12/09 - ilustracja #2

Star Trek Online

Przedstawiciele studia Cryptic Studios poinformowali, że w rolę narratora w grze MMORPG Star Trek Online wcieli się Zachary Quinto, odtwórca roli Spocka w filmie Star Trek z bieżącego roku. Przypominamy, że STO zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. 12 stycznia rozpoczną się natomiast otwarte beta testy.

Games for Windows Live

Amerykańska wersja usługi Games for Windows Live została właśnie rozbudowana o sekcję Games for Demand, za pośrednictwem której gracze mogą dokonywać zakupu cyfrowych wersji gier na PC. Na starcie w sprzedaży znalazły się następujące pozycje: Resident Evil 5, Red Faction: Guerrilla, Battlestations: Pacific, World of Goo oraz Osmos.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Darksiders: Wrath of War

Final Fantasy XIII

Trauma Team

Spec Ops: The Line

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Dante's Inferno - Z dziennika dewelopera #7

Mass Effect 2 - Gwiazdy Mass Effect 2

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Halo: Reach

ArmA II

Batman: Arkham Asylum II

Darksiders: Wrath of War - Hellbook #4: Ruin

Bayonetta - Z dziennika dewelopera #3

Gramy w Wolfschanze 2 Gramy!

gry