Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2014, 13:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Dragon Age: Inkwizycja, Road Redemption) 14/4/14

Dziś piszemy m.in. o udostępnieniu Road Redemption w wersji alfa, obsłudze Kinecta w grze Dragon Age: Inkwizycja, a także o seriach Rock Band, Dance Central oraz Black Mirror. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Might & Magic X: Legacy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Might & Magic X: Legacy. Dzieło studia Limbic Entertainment można aktualnie nabyć 33% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 16,74 euro (ok. 70 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Black Mirror

Firma Nordic Games wykupiła od dtp entertainment prawa wydawnicze do serii Black Mirror. Oznacza to, że kolejne części tego znanego cyklu przygodowego będą pojawiać się na rynku właśnie dzięki Nordic Games. Jak dotąd, wypuszczone zostały trzy pecetowe odsłony serii, a premiera ostatniej z nich miała miejsce w 2011 roku.

Dragon Age: Inkwizycja

Mike Laidlaw ze studia BioWare potwierdził w wywiadzie dla magazynu OXM, że gra Dragon Age: Inkwizycja w wersjach na Xboksa One oraz Xboksa 360 będzie wzbogacona o wsparcie dla Kinecta. Ma to wyglądać podobnie jak w przypadku Mass Effect 3, gdzie gracz mógł za pomocą komend głosowych m.in. wydawać rozkazy swoim towarzyszom czy wybierać kwestie dialogowe.

Obsługa Kinecta w grze Dragon Age: Inkwizycja to atut wersji na Xboksa One i Xboksa 360 - Wieści ze świata (Dragon Age: Inkwizycja, Road Redemption) 14/4/14 - wiadomość - 2014-04-14
Obsługa Kinecta w grze Dragon Age: Inkwizycja to atut wersji na Xboksa One i Xboksa 360

Rock Band / Dance Central

Alex Rigopulos ze studia Harmonix zdradził na imprezie PAX East, że prędzej czy później doczekamy się zapowiedzi kolejnych części serii Rock Band oraz Dance Central. Obie marki są bardzo ważne dla dewelopera i mają powrócić „w pewnym momencie cyklu życia konsol nowej generacji”. Rock Band Blitz i Dance Central 3 to ostatnie gry z tych serii, które miały swoje premiery w 2012 roku.

Road Redemption

Studio DarkSeas Games udostępniło wersję alfa gry Road Redemption wszystkim osobom, które wpłaciły co najmniej 40 dolarów w trakcie zbiórki pieniędzy na Kickstarterze. Jeśli tego nie zrobiliście, a chcielibyście już teraz rozpocząć rozgrywkę, to możecie również za tę samą kwotę nabyć Road Redemption na oficjalnej stronie internetowej. Po takim zakupie automatycznie uzyskacie za jakiś czas dostęp do bety i pełnej wersji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Outcast Reboot HD
 2. Cargo: Ocean Transport Empire
 3. American Trucker: The Simulation
 4. Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms
 5. Evolve
 6. Star Citizen
 7. Subnautica

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. AirMech Arena – trailer
 2. Below – Come In from the Storm trailer
 3. Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms – walcz razem lub umieraj samotnie – trailer
 4. The Last of Us – Remastered – trailer
 5. Black Desert – gameplay – życie codzienne
 6. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – kulisy produkcji
 7. Heroes of the Storm – Kerrigan trailer
 8. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – cinematic trailer
 9. Trials Fusion – zwiastun trybu multiplayer