Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2015, 12:57

autor: luckie

Wieści ze świata (Deus Ex: Rozłam ludzkości, Descent: Underground, Star Citizen, Shovel Knight, Gary Grigsby's War in the West) 9/10/2015

Dziś piszemy m.in. o zakończeniu gry Deus Ex: Rozłam ludzkości, testach pre-alfa Descent: Underground, anulowaniu pudełkowego wydania Shovel Knight na XOne, prezentacji wybuchów w Star Citizen oraz dodatku do Gary Grigsby's War in the West. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do soboty 10.10 do godz. 19:00):

 1. Call to Arms (wczesny dostęp) – obniżka 33% – 13,39 euro (ok. 56 zł), WWW

Oferta weekendowa (do poniedziałku 12.10 do godz. 19:00):

 1. Depth – obniżka 66% – 7,81 euro (ok. 33 zł), WWW
 2. Darkest Dungeon (wczesny dostęp) – obniżka 40% – 11,99 euro (ok. 50 zł), WWW

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 12.10 do godz. 19:00) – przecena 166 gier – WWW

Deus Ex: Rozłam Ludzkości bez „wyboru przycisków” w zakończeniu

Jeśli zakończenie gry Deus Ex: Bunt Ludzkości nie przypadło Wam do gustu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Producent Deus Ex: Rozłam Ludzkości zapewnił, że w kontynuacji nie spotkamy się z sytuacją w stylu „wybierz swoje zakończenie”. Finał gry wciąż ma w większości zależeć od decyzji gracza podjętych podczas ostatniej misji, jednak nie mają się one sprowadzać jedynie do wyboru przycisku. Premierę produkcji zaplanowano na 23 lutego 2016 roku.

Descent: Underground – start testów pre-alpha

Twórcy kosmicznej strzelanki Descent: Underground zapraszają składkowiczów z dostępem do alfy do udziału w testach stresowych pre-alpha. Mają one zostać przeprowadzone dzisiaj o 18:30 czasu polskiego oraz kilka godzin później, zaraz po północy. Szczegóły znajdziecie na oficjalnym forum gry.

Star Citizen – wybuchy na filmie

Jak wyglądaj wybuchy w kosmosie? Tego do końca nie wiemy, ale z przyjemnością przyglądamy się, jak prezentują się w grze Star Citizen. W sieci pojawił się film prezentujący efekty towarzyszące zniszczeniu statku kosmicznego w nadchodzącym gwiezdnym symulatorze Chrisa Robertsa.

Shovel Knight – nowe informacje o wydaniu pudełkowym

Studio Yacht Club Games poinformowało o kilku zmianach dotyczących fizycznego wydania gry Shovel Knight. Po pierwsze, ukaże się ono nieco później – 30 października w Europie i 3 listopada w Ameryce Północnej. Ponadto pudełkowa edycja na konsolę Xbox One została anulowana z powodu bliżej niekoreślonych problemów wydawniczych. Być może pojawi się ona w przyszłości, ale twórcy nie mogą niczego obiecać. Co więcej, podniesiona została amerykańska cena gry do 24,99 dolarów, na szczęście jednak podwyżka nie dotyczy złożonych do tej pory pre-orderów.

Gary Grigsby's War in the West otrzymało dodatek

Strategia turowa osadzona na froncie zachodnim II wojny światowej, Gary Grigsby's War in the West, otrzymała dodatek pt. Operation Torch. Wymaga on do działania podstawowej wersji gry, uzupełniając ją o 10 nowych scenariuszy – zarówno historycznych i jak alternatywnych. Rozszerzenie da się kupić na oficjalnej stronie wydawcy, firmy Matrix Games/Slitherine.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Rise of the Tomb Raider

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy:

 1. Assassin's Creed: Syndicate reklama telewizyjna (PL)
 2. Fallout 4 S.P.E.C.J.A.Ł. - Inteligencja (PL)
 3. Call of Duty: Black Ops III Cybercore: Chaos
 4. Street Fighter V Laura
 5. Umbrella Corps rozgrywka z komentarzem twórców
 6. Umbrella Corps zwiastun aktorski
 7. Wasteland 2 Director's Cut - kulisy produkcji