Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2015, 12:20

autor: Draug

Wieści ze świata (Cobalt, Rock Band 4, StarCraft II: Legacy of the Void) 27/10/2015

Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Cobalt, nowych utworach do Rock Band 4, zbliżającym się końcu beta-testów StarCraft II: Legacy of the Void i udostępnieniu na Steamie za darmo gry Vertiginous Golf. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta specjalna (do wtorku 27.10 do godz. 19:00):

  • Vertiginous Golfgra za darmo WWW

Promocja dnia (do wtorku 27.10 do godz. 19:00):

Promocja dnia (do środy 28.10 do godz. 19:00):

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 2.11 do godz. 19:00) – przecena 106 gier – WWW

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks: Warhammer Bundle (do czwartku 29.10 do godz 11:59) – WWW:

Pakiet czterech klasycznych gier strategicznych z uniwersów Warhammer Fantasy i Warhammer 40,000 w 50-procentowej przecenie – za 13,96 dolarów (ok. 54 zł):

Grę Vertiginous Golf można dostać za darmo na Steamie dziś do godziny 19:00. - Wieści ze świata (Cobalt, Rock Band 4, StarCraft II: Legacy of the Void) 27/10/2015 - wiadomość - 2015-10-27
Grę Vertiginous Golf można dostać za darmo na Steamie dziś do godziny 19:00.

StarCraft II: Legacy of the Void – rychły koniec beta-testów

Wraz ze zbliżaniem się wielkimi krokami dnia jej premiery, Blizzard Entertainment poinformował, że beta-testy strategii StarCraft II: Legacy of the Void wkrótce dobiegną końca. Obecnie deweloper celuje z wyłączeniem serwerów w termin 2 listopada, ale to tylko orientacyjna data, która może jeszcze ulec zmianie. Twórcy sugerują, by czym prędzej zgłaszać ostatnie uwagi, bo w okolicy 2 listopada zamknięte zostanie także forum dla testerów. Radzą też odinstalowanie bety, bo finalne wydanie gry nie będzie korzystało z jej plików. Najnowsza odsłona kultowej serii RTS-ów science-fiction zadebiutuje 10 listopada 2015 roku.

Cobalt – platformówka od Mojang przesunięta na 2016 rok

Cobalt – pełna humoru i akcji kooperacyjna platformówka, która powstaje w studiu Oxeye, a wydana ma zostać przez Mojang (twórców Minecrafta) – miała trafić na rynek jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca, ale tak się nie stanie. Oxeye Game Studio poinformowało, że jego najnowsze dzieło zostanie wypuszczone w lutym 2016 roku, ponieważ aktualna wersja gry ma zbyt dużo błędów, by twórcy mogli „czuć się z nimi komfortowo”. Deweloper zaznaczył przy tym, że nie potrzebuje aż czterech miesięcy na załatanie swojej produkcji, ale daje sobie tyle czasu, by wyrobić się także z kwestiami takimi jak konsolowe certyfikacje. Cobalt powstaje z myślą o komputerach PC, Xboksie One i Xboksie 360.

Rock Band 4 – Depeche Mode i dwa inne zespoły w DLC

Studio Harmonix wypuszcza dzisiaj kolejny mały dodatek DLC do swojej najnowszej gry muzycznej, Rock Band 4. Zawiera on trzy utwory do nabycia w Rock Band Store po 1,99 dolara (5,97 USD za wszystkie trzy):

  • Depeche Mode – People Are People
  • INXS – What You Need
  • Naked Eyes – Always Something There to Remind Me

Harmonix udostępnia paczki z piosenkami co tydzień. Do tej pory deweloper wypuścił w ten sposób kawałki takich wykonawców jako Aerosmith (19 października), Alabama Shakes, Breaking Benjamin, Death From Above 1979 i Pretty Reckless (13 października), All That Remains, Linkin Park i Interpol (8 października).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy: