Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2014, 11:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Child of Light, Far Cry 4, Quantum Break) 21/5/14

Dziś piszemy m.in. o procesie produkcji gry Quantum Break, przepustce sezonowej do strzelaniny Far Cry 4, dacie premiery Child of Light w wersji na PlayStation Vita, a także o ścieżce dźwiękowej Transistor. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Agarest: Generations of War

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Agarest: Generations of War. Dzieło studia Idea Factory można aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 5,09 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Child of Light

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Child of Light w wersji na PlayStation Vita ukaże się 2 lipca. Data dotyczy edycji cyfrowej, jak i pudełkowej Complete Edition. Tytuł na PlayStation Network będzie kosztować 11,99 funtów (ok. 62 zł). Przypomnijmy, że Child of Light to dwuwymiarowa platformówka z elementami RPG, która zadebiutowała jak dotąd na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360 oraz Wii U.

Child of Light w wersji na PlayStation Vita zadebiutuje 2 lipca - Wieści ze świata (Child of Light, Far Cry 4, Quantum Break) 21/5/14 - wiadomość - 2014-05-21
Child of Light w wersji na PlayStation Vita zadebiutuje 2 lipca

Far Cry 4

W ofercie sklepu internetowego GameStop pojawiła się przepustka Season Pass do niedawno zapowiedzianej gry Far Cry 4. Season Pass miałby uprawniać do pobrania co najmniej kilku (jeśli nie wszystkich) dodatków DLC do Far Cry 4. Jego cena została ustalona na poziomie 29,99 dolarów (ok. 92 zł). Domyślnie miałoby to być taniej niż w przypadku zakupu poszczególnych rozszerzeń oddzielnie. Firma Ubisoft jak dotąd nie potwierdziła przepustki Season Pass do Far Cry 4, ale jest to pierwsza przesłanka na ten temat.

Quantum Break

John Needham z europejskiego oddziału Microsoftu powiedział w wywiadzie dla redakcji Official Xbox Magazine, że produkcja gry Quantum Break idzie pełną parą. Oznacza to, że wkrótce powinniśmy otrzymać więcej szczegółów na jej temat, a być może doczekamy się też prezentacji rozgrywki na targach E3 w Los Angeles. Quantum Break to gra akcji tworzona przez studio Remedy Entertainment wyłącznie z myślą o Xboksie One, która ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku.

Transistor

Studio Supergiant Games udostępniło w serwisie YouTube oficjalną ścieżkę dźwiękową gry niezależnej Transistor. Soundtrack składa się z 23 utworów muzycznych. Można go też zakupić pod tym adresem za 10 dolarów (ok. 31 zł). Transistor to zręcznościowa gra RPG w klimatach science-fiction, która zadebiutowała wczoraj na PC oraz PlayStation 4.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Space Hulk
 2. Gauntlet (2014)
 3. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
 4. The Wolf Among Us
 5. Goat Simulator
 6. Wii Sports Club
 7. X Rebirth

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Loading Human – gameplay
 2. Worms Battlegrounds – zwiastun rozgrywki
 3. Ace Combat Infinity – zwiastun na premierę
 4. Destiny – dziennik dewelopera #3 (PL)
 5. Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition – zwiastun rozgrywki
 6. Sniper Elite III: Afrika – Polowanie na Szarego Wilka DLC – trailer (PL)