Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2013, 14:28

autor: Hed

Wieści ze świata (Borderlands 2, Watch Dogs, Eternal Darkness, NBA 2K14) 29/7/13

Dziś piszemy m.in. o braku drugiej przepustki sezonowej do Borderlands 2, aktorze, który odegra główną rolę w adaptacji filmowej Watch Dogs, możliwym powrocie Eternal Darkness oraz ścieżce dźwiękowej NBA 2K14. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darksiders i Red Alert 3

Na Steamie trwa wciąż przecena weekendowa, którą objęto serię Darksiders oraz strategię czasu rzeczywistego Command & Conquer: Red Alert 3. Pierwsza część Darksiders kosztuje obecnie 3,99 euro (ok. 17 zł), a druga 9,99 euro (ok. 42 zł). Za Red Alert 3 trzeba zapłacić 5,99 euro (ok. 25 zł). Oferta dotycząca tych trzech tytułów będzie obowiązywała do godziny 19:00 w poniedziałek.

Steam oferuje jeszcze jedną przecenę – ofertę dnia, którą jest Mortal Kombat. Pecetowa wersja tytułu, która miała niedawno swoją premierę, kosztuje 18,75 euro (ok. 79 zł). Promocja potrwa do wtorku do godziny 19:00.

Śmierć za pół darmo… Dziwnie to zabrzmiało. - Wieści ze świata (Borderlands 2, Watch Dogs, Eternal Darkness, NBA 2K14) 29/7/13 - wiadomość - 2013-07-29
Śmierć za pół darmo… Dziwnie to zabrzmiało.

Borderlands 2

Wiemy już, że po czterech bardzo udanych rozszerzeniach, Borderlands 2 otrzyma kolejne dodatki. W związku z tym pojawiło się pytanie, czy firmy Gearbox i 2K Games będą sprzedawały drugą przepustkę sezonową, gwarantującą dostęp do nadchodzących DLC? Deweloper potwierdził, że nie będzie korzystał z tej formy sprzedaży i postawi na indywidualnie wycenione pakiety. Przedstawiciel studia powiedział, że gracze lubią także możliwość wyboru pojedynczych zestawów. Gearbox podziękował przy okazji fanom za to, że ich „głosowanie portfelem” pozwala zwrócić koszt produkcji nowej zawartości. Jednocześnie wyjaśniono, że pierwsza przepustka sezonowa nie będzie obejmowała nadchodzących DLC. Wśród planowanych dodatków jest Ultimate Vault Hunter, pakiet zwiększający maksymalny limit poziomów oraz inne zestawy z misjami czy modyfikacjami sprzętu.

Watch Dogs

Firma Ubisoft zapytała fanów o to, kto powinien wcielić się w rolę Aidena Pearce’a w nadchodzącym filmie Watch Dogs. Wydawca zaproponował listę znanych aktorów, na której znaleźli się między innymi Tobey Maguire, Ryan Gosling, Tom Cruise, Clive Owen, Brad Pitt, czy Robert Downey Jr. Największą popularność zdobył Cruise, który otrzymał ponad 30% głosów. Trudno powiedzieć, czy wyniki tego głosowania rzeczywiście wpłyną na obsadę filmu, ale możliwe, że pomogą w dobraniu odtwórcy głównej postaci. Ubisoft pracuje obecnie nad paroma filmami. Oprócz adaptacji Watch Dogs, francuski koncern planuje stworzyć obrazy na motywach serii Far Cry, Rabbids, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell. Watch Dogs to sandboksowa gra akcji, która wyjdzie pod koniec tego roku na pecetach i konsolach.

Eternal Darkness

Firma Nintendo zarejestrowała nowy znak towarowy poświęcony Eternal Darkness, kultowej w pewnych kręgach grze w klimatach horroru z konsoli GameCube. Dokument odkrył serwis Siliconera. Istotne jest to, że wpis zawiera wzmianki na temat praw do dystrybucji tytułu w kanałach cyfrowych. W przeszłości plotkowało się, że Nintendo wyda ponownie kultowe tytuły z GameCube’a w sklepie Wii U, ale informacja nie została potwierdzona. Jeśli japoński koncern rzeczywiście ma takie plany, to wybrał niezły moment, żeby je ujawniać. Niedawno na Kickstartera wróciła przecież gra Shadow of the Eternals, która w założeniach jest duchową spadkobierczynią Eternal Darkness.

NBA 2K14

Poznaliśmy ścieżkę dźwiękową gry NBA 2K14, szykowanej oczywiście przez firmę 2K Sports. Co ciekawe, utwory dobrał LeBron James, koszykarz, który znajdzie się na okładce tegorocznej edycji serii. „Bardzo podobna mi się to, że jestem pierwszym sportowcem z okładki NBA 2K, który może wybrać muzykę” - stwierdził James. Trzeba przyznać, że jego gust jest całkiem niezły – w grze usłyszymy takich artystów jak Daft Punk, Drake, Gorillaz, Kanye West, Kendrick Lamar, czy Phil Collins. Pełną listę prezentujemy poniżej.

 • Big Krit - Cool 2 be Southern
 • Cris Cab - Paradise (On Earth)
 • Coldplay - Lost!
 • Daft Punk (feat. Pharrell Williams) - Get Lucky
 • Drake - Started From The Bottom
 • Eminem - Not Afraid
 • Fly Union - Long Run
 • Gorillaz - Clint Eastwood
 • Imagine Dragons - Radioactive
 • Jada Kiss (feat. Ayanna Irish) - Can't Stop Me
 • Jay Z - The Ruler's Back
 • John Legend (feat. Rick Ross) - Who Do We Think We Are
 • Kanye West - All Of The Lights
 • Kendrick Lamar - Now Or Never
 • Macklemore & Ryan Lewis (feat. Ray Dalton) - "Can't Hold Us"<br>Nas (feat. Puff Daddy) - Hate Me Now
 • Phil Collins - In The Air Tonight
 • Robin Thicke (feat. Pharrell) - Blurred Lines
 • The Black Keys - Elevator
 • The Black Keys - Howlin' For You

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Storm in a Teacup
 2. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
 3. Space Hulk
 4. Shelter
 5. Arma III
 6. Outwars
 7. X Motor Racing
 8. Jane Angel: Templar Mystery
 9. The Lost Cases of Sherlock Holmes 2
 10. Deadstorm Pirates
 11. CreaVures

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Elder Scrolls V: Skyrim - fragment rozgrywki z modyfikacji Falskaar
 2. Dota 2 - analiza uaktualnień - lipiec 2013
 3. Ryse: Son of Rome - kulisy produkcji - sesja motion capture (PL)
 4. Battlefield 4 - dziennik dewelopera - Battlelog
 5. F.E.A.R. Online - teaser
 6. Shadow of the Eternals - zwiastun rozgrywki
 7. Wizyta w firmie NVIDIA
 8. X Motor Racing - wyścig nocą
 9. Total War: Rome II - let's play - kampania (PL)
 10. Beyond: Dwie Dusze - kulisy produkcji #2 (PL)
 11. Black Desert - trailer #3
 12. Citadels - zwiastun na premierę
 13. F1 2013 - rozgrywka z komentarzem - hotlap Hungaroring
 14. Satellite Reign - technologia zastosowana w grze
 15. Space Hulk - trailer #2
 16. DuckTales Remastered - Duckument #2 - projekt postaci
 17. NASCAR The Game: 2013 - trailer