Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2016, 14:13

autor: Draug

Wieści ze świata (Blue Steel, Game Trailers / Easy Allies) 21/3/2016

Dziś piszemy o skasowanej grze z Supermanem o roboczym tytule Blue Steel oraz o zawiązaniu przez ekipę Game Trailers nowej inicjatywy, nazwanej Easy Allies. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Blue Steel – zobacz skasowaną grę o Supermanie

Na youtubowym profilu DidYouKnowGaming? pojawił się materiał wideo (widoczny poniżej), na którym objawiono światu skasowany projekt z Supermanem w roli głównej. Nosił on roboczy tytuł Blue Steel i miał być grą akcji z otwartym światem, powstającą mniej więcej w 2007 roku z myślą o konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii. Za produkcję odpowiadało nieistniejące już studio Factor 5, które miało na koncie tytuły takie jak Lair i Star Wars: Rogue Squadron, a jej wydaniem miała zająć sie firma Brash Entertainment (też już zamknięta). Na poniższym filmiku możecie zobaczyć prototypowy gameplay i grafiki koncepcyjne z Blue Steel.

Ekipa Game Trailers pozostaje w branży jako Easy Allies

Jak donosi Kotaku, choć kultowy serwis Game Trailers przestał istnieć w ubiegłym miesiącu, stojąca za nim ekipa postanowiła nie składać broni. Redakcja zdecydowała się pozostać w branży, formując nowy twór o nazwie Easy Allies. Grupa będzie działała za pośrednictwem stron takich jak YouTube, Twitch i Twitter, publikując regularnie materiały wideo (transmisje z gier, podcasty etc.). Fundusze na jej utrzymanie są pozyskiwane poprzez serwis Patreon.

Wieści ze świata (Blue Steel, Game Trailers / Easy Allies) 21/3/2016 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: