Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2016, 17:32

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zaprezentowano okładkę dodatku Krew i wino

Studio CD Projekt RED cały czas skrywa szczegóły związane z dodatkiem Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale dziś postanowiło zaprezentować światu okładkę nadchodzącego rozszerzenia.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zaprezentowano okładkę dodatku Krew i wino - ilustracja #1

Studio CD Projekt RED pochwaliło się okładką, jaka będzie zdobić drugie fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zatytułowane Krew i wino. Jak widzimy, Geralt siedzi na tronie popijając wino (a może krew?), a za nim czai się wampir, więc najpewniej z tego typu stworami siwy bohater będzie musiał stanąć w szranki. Z ujawnionych do tej pory informacji wiemy też, że podczas zabawy trafimy do krainy Touissant. Z pozoru spokojna lokacja skrywa jednak mroczną tajemnicę. Niestety deweloper nie pokusił się jeszcze o ujawnienie konkretnego terminu premiery rozszerzenia, więc wiemy jedynie, że ukaże się ono w drugim kwartale bieżącego roku, czyli najpóźniej w czerwcu.

Do tej pory, oprócz rozmaitych małych DLC, Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się jednego dużego dodatku, zatytułowanego Serca z Kamienia. Produkcja ukazała się w październiku 2015 roku i zebrała równie pochlebne opinie, co „podstawka”. Wraz z drugim rozszerzeniem zapewni ona około 30 godzin rozgrywki, czyli prawie tyle samo, co Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

O samym Wiedźminie 3: Dziki Gon zapewne wiecie już wszystko, więc przypominam tylko, że do końca czerwca 2015 roku sprzedano 6 milionów egzemplarzy produkcji, a łącznie cała seria rozeszła się w ponad 20 milionach. Marka doskonale radzi sobie także w Polsce, gdyż do końca 2015 roku sprzedano 375 tysięcy egzemplarzy trójki wraz z dodatkiem Serca z Kamienia, a wszystkie części cyklu przekroczyły nakład miliona sztuk.