Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2017, 13:53

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wkrótce premiera nowej wersji moda Super Turbo Lighting

Moder Essenthy Onigami pracuje nad nową wersją znanego już Super Turbo Lighting Mod. Edycja 3.0 ukaże się wkrótce, a dziś możemy obejrzeć jej efektowny zwiastun.

Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się nowej wersji modyfikacji ulepszającej oprawę graficzną produkcji. Projekt nazywa się Super Turbo Lighting Mod 3.0, a jego twórca, Essenthy Onigami, wypuścił ostatnio (dzięki, DSOGaming) nowy zwiastun, który zamieszczamy poniżej. Mod skupia się przede wszystkim na poprawie oświetlenia. Mowa o ulepszonych cząsteczkach i kolorach Igni, odbiciach w wodzie, efektach w czasie walki czy też doskonalszym oświetleniu przy wychodzeniu z jaskiń i pomieszczeń na otwartą przestrzeń. Projekt jest już dostępny od dłuższego czasu, a edycja 3.0, która ma zadebiutować wkrótce, będzie po prostu jego kolejnym wcieleniem. Aktualną wersję modyfikacji możecie pobrać z tego miejsca.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej uznanych polskich gier wideo, która swoją premierę miała w maju 2015 roku. W październiku tego samego roku zadebiutowało rozszerzenie fabularne Serca z Kamienia, a w maju 2016 roku Krew i wino. Produkcja doczekała się też wydania zatytułowanego Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku, które zawiera „podstawkę” oraz wszystkie wypuszczone wcześniej dodatki.

W najbliższym czasie, o ile w ogóle, nie doczekamy się kolejnej pełnoprawnej części serii Wiedźmin (nie licząc Gwint: Wiedźmińska gra karciana). Obecnie studio CD Projekt RED skupia się na pracach nad Cyberpunkiem 2077.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wkrótce premiera nowej wersji moda Super Turbo Lighting - ilustracja #1