Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2011, 23:00

autor: Soviet

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 - znamy datę premiery

Niemcy z serwisu videogameszone.de zaprezentowali galerię przedstawiającą stan prac wewnątrz hali targowej gamescom. Na jednym z nich znalazła się data premiery kolejnej poprawki do drugiej cześci gry Wiedźmin.

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że na targach Gamescom prezentowany będzie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0, a już wiemy kiedy poprawka ta dostępna będzie do ściągnięcia. Wszystko to przez nieostrożnych Niemców z serwisu videogameszone.de, którzy w galerii prezentującej halę targową umieścili zdjęcie stanowiska CD Projekt RED.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 - znamy datę premiery - ilustracja #1

Po wnikliwym przyjrzeniu się powyższej fotografii można dostrzec, że ponad napisem znajduje się data - 29 września tego roku. Niestety, na zdjęciu polskiego „bunkra” brak jakichkolwiek innych szczegółów i na te będziemy musieli poczekać do 17 sierpnia, kiedy to oficjalnie rozpoczną się targi. Nasza redakcyjna delegacja na pewno nie przegapi tego stanowiska.

Na rozpoczynających się w środę targach zaprezentuje się kilka polskich firm. Poza wspomnianym już CD Projekt RED, zajrzeć będzie można na stanowiska City Interactive, gdzie można będzie przetesować Sniper: Ghost Warrior 2 oraz Combat Wings: The Great Battles of World War II. Kolejnym przedstawicielem rodzimego rynku będzie Bloober Team, prezentujące tajemniczy tytuł przeznaczony na konsolę PlayStation Vita oraz Last Flight na Nintendo Wii. Zobaczymy także Aidem Media, tworzące na urządzenia mobilne czy Fuero Games, zajmujące się produkcją trójwymiarowych tytułów multiplayer dostępnych z poziomu przeglądarki. Listę zamyka PLayWay, wydawca gier budżetowych i DMD Enterprise z Uprising44.