Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka Last Flight (Wii)
OkładkaLast Flight (Wii)

Last Flight Wii

Chodzona bijatyka utrzymana w klimatach survival horroru. Bohater przy użyciu dwóch tasaków rzeźniczych musi powstrzymać inwazję krwiożerczych wampirów.

Bijatyki | hack'and'slash | polskie | wampiry | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Last Flight Premiera Wii

anulowana

producent: Bloober Team Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Last Flight to chodzona bijatyka utrzymana w klimatach survival horroru. Produkcja została opracowana przez polskie studio Bloober Team, w którym pracują między innymi współtwórcy takich gier, jak Painkiller, The Witchers, Two Worlds czy Necrovision.

W grze wcielamy się w Larry’ego, na co dzień zajmującego się ocenianiem jakości pożywienia, który przy użyciu dwóch tasaków rzeźniczych musi powstrzymać inwazję krwiożerczych wampirów. Potwory pojawiły się, wraz z przywiezieniem z Rumunii przez niejaką Annę dziwnego ciała. Zwłoki okazały się tak naprawdę przedstawicielem rasy krwiopijców. Zadaniem gracza jest pokonanie wszystkich przeciwników, czających się na poszczególnych poziomach.

Produkcja nawiązuje do klasyków gatunku, przypominając takie tytuły jak Golden Axe czy Double Dragon. Sterowanie bohaterem jest proste – wykorzystujemy kontrolery Wii Remote i Nunchuk. Bohater otrzymał kilka różnych ciosów i widowiskowych wykończeń, które bardzo łatwo opanować. Za zabijanie wrogów otrzymujemy punkty. Tytuł jest skierowany do starszych użytkowników, więc nie brakuje w nim brutalnych scen i dużej ilości krwi.

Oprawa wizualna Last Flight prezentuje się dość dobrze, a całość została opracowana w komiksowej stylistyce. Twórcy wykorzystali też technikę przypominającą cel-shading – wszystkie postacie zostały obrysowane charakterystycznym, czarnym konturem. Grę podzielono na cztery oddzielne epizody, publikowane osobno w usłudze WiiWare.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Last Flight: Odpowiednia dla każdego wieku.

Last Flight Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare