Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2011, 08:43

autor: Mateusz Kądziołka

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 na tegorocznych targach Gamescom

Firma CD Projekt RED zapowiedziała, że na nadchodzących targach Gamescom ujawni czym będzie gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0. Zapowiedź „nowej i ulepszonej" edycji pojawiła się w jednym z trailerów na oficjalnej stronie gry.

Firma CD Projekt RED nie przestaje wspierać pecetowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów pomimo tego, że jej premiera odbyła się jeszcze w maju. Kilka dni temu pojawił się patch 1.35, a na targach Gamescom 2011 polskie studio wyjawi czym będzie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0.

Zapowiedź „nowej i ulepszonej” pecetowej edycji pojawia się na końcu nowego, 5-minutowego trailera, który możemy zobaczyć na oficjalnej stronie polskiej produkcji. Chodzi tutaj o teledysk zespołu Riverside do piosenki Forgotten Land, której powstanie zostało zainspirowane drugą częścią komputerowego Wiedźmina. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Aktualnie nie znamy żadnych konkretów co do tego, czym właściwie ma być wersja 2.0 gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Z pewnością nie będzie to tylko duża łatka poprawiająca błędy i usprawniająca kwestie techniczne. Na szczęście, odpowiedź na to palące pytanie poznamy w ciągu najbliższych kilku dni na targach Gamescom.