Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin 2 udostępniono nowy patch oznaczony numerem 1.35. Łatka poprawia kilka czysto technicznych błędów oraz niedoróbek związanych z zadaniami i mechaniką gry.
Mateusz Kądziołka
Zespół CD Projekt Red udostępnił na stronie gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nową łatkę oznaczoną numerem 1.35. Całość zajmuje niewiele, bo tylko 33,5 MB. Do jej poprawnego zainstalowania musimy mieć na dysku Wiedźmina 2 w wersji 1.3.

Hotfix, jak to w przypadku mniejszych aktualizacji bywa, usuwa szereg błędów, na które narzekali użytkownicy. Przede wszystkim rozprawiono się z problemem niezapisywania osiągnięć na Steamie oraz naprawiono liczne niedoróbki techniczne (cienie w trybie 3D Vision oraz błędy tekstur krwi). Twórcy uporali się też z zadaniem „Zapach Kadzideł” – już nie wyświetla się ono jako zakończone porażką w momencie wejścia do rezydencji Loredo.
Nie są to oczywiście wszystkie wprowadzone poprawki. Ich pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie. Aktualizację możecie pobrać z naszego serwera:
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
GRYOnline
Gracze
Steam