Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2019, 08:55

autor: Aquma

W The Last of Us 2 nie zabraknie odwołań do pierwszej części

Neil Druckmann - wiceprezes studia Naughty Dog - stwierdził na Twitterze, że w The Last of Us: Part II znajdzie się więcej niż kilka nawiązań do pierwszej części cyklu.

The Last of Us: Part II będzie nawiązywać do pierwszej części. - W The Last of Us 2 nie zabraknie odwołań do pierwszej części - wiadomość - 2019-12-16
The Last of Us: Part II będzie nawiązywać do pierwszej części.

Wszystko wskazuje na to, że w The Last of Us: Part II znajdziemy różne odwołania do pierwszej części. Sugeruje to wpis zamieszczony na Twitterze przez Neila Druckmanna - wiceprezesa studia Naughty Dog - w odpowiedzi na post jednej z fanek, w którym opublikowała ona kilka łudząco podobnych obrazków z obydwu wspomnianych produkcji.

Ciekawe, jakie analogie ma na myśli deweloper? Czy chodzi mu o podobne ujęcia, czy może bardziej rozbudowane nawiązania fabularne?

Najprawdopodobniej przekonamy się o tym dopiero 29 maja 2020 roku, kiedy The Last of Us: Part II zadebiutuje na rynku (pierwotnie gra miała ukazać się w lutym, ale twórcy potrzebowali kilku dodatkowych miesięcy na jej dopracowanie). Przypominamy, że będzie to tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4 - prawdopodobnie jeden z ostatnich (obok Ghost of Tsushima).

  1. The Last of Us: Part II - strona oficjalna
  2. Gry 2020 roku, na które najbardziej czekamy – wybór redakcji
  3. Wszystko o The Last of Us: Part II