Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2012, 18:40

autor: Aver

W Grand Theft Auto V zagramy trzema bohaterami

Redakcja Game Informer zaprezentowała okładkę grudniowego wydania magazynu. Zawiera on 18 stron informacji o grze Grand Theft Auto V studia Rockstar Games. W kolejnej odsłonie kultowej serii wcielimy się w trzech bohaterów.

Amerykański magazyn Game Informer zaprezentował okładkę swojego grudniowego wydania, zawierającego aż 18 stron informacji o nadchodzącej grze studia Rockstar Games – Grand Theft Auto V. Znaleźli się na niej trzej bohaterowie tytułu.

Okładka grudniowego Game Informera - W Grand Theft Auto V zagramy trzema bohaterami - wiadomość - 2012-11-08
Okładka grudniowego Game Informera

Jednego z nich trafnie odgadnięto z publikowanych obrazków z gry – chodzi najprawdopodobniej o byłego gangstera ze wschodniego wybrzeża USA, który zostaje na nowo wciągnięty w świat przestępczych porachunków. Miłośnicy Chłopców z ferajny i Infiltracji mogą więc zacząć już planować swoje działania w nadchodzącej grze.

Redaktor magazynu Game Informer zapowiedział, że w Grand Theft Auto V pokierujemy bohaterami na wiele „przełomowych sposobów” w największym otwartym świecie, jaki kiedykolwiek stworzyli spece z Rockstar Games.

Obrazek z jednym z bohaterów GTA V - W Grand Theft Auto V zagramy trzema bohaterami - wiadomość - 2012-11-08
Obrazek z jednym z bohaterów GTA V

Będziemy was na bieżąco informować w miarę jak pierwsi czytelnicy uzyskają dostęp do cyfrowego wydania grudniowego Game Informera. Tymczasem możecie zapoznać się z ofertami przedsprzedaży, które zostały udostępnione w tym tygodniu. Co ciekawe, wiele sklepów jest święcie przekonana o wydaniu GTA V na PC – jak na razie zapowiedziano jedynie wersje na Xboksa 360 i PlayStation 3. Drugi oficjalny zwiastun tytułu Rockstar Games pojawi się 14 listopada, a sama gra trafi na półki sklepowe wiosną 2013 roku.