Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2012, 18:20

autor: Ender

CDPROgram – promocja "ostatniej szansy" pozwala zdobyć dodatkowe 600 punktów

Firma Cdp.pl przyszykowała specjalna promocję dla uczestników programu lojalnościowego CDPROgram, który zostanie ostatecznie zamknięty w przyszły poniedziałek. Rejestrując się w serwisie dystrybucji cyfrowej cdp.pl i dokonując w nim zakupu gracze mogą zyskać nawet 600 dodatkowych punktów.

Niedługo powinniśmy spodziewać się informacji o nowym programie lojalnościowym Cdp.pl - CDPROgram – promocja "ostatniej szansy" pozwala zdobyć dodatkowe 600 punktów - wiadomość - 2012-11-08
Niedługo powinniśmy spodziewać się informacji o nowym programie lojalnościowym Cdp.pl

Na początku tego tygodnia informowaliśmy o zamknięciu programu lojalnościowego CDPROgram, pozwalającego graczom na zdobywanie punktów za elektroniczną rejestrację tytułów wydawanych przez firmę Cdp.pl (dawniej CD Projekt), a następnie wymienianie ich na gry z oferty serwisu GOG.com.

Niestety, wielu użytkowników usługi zostało z kilkudziesięcioma punktami, których nie sposób w jakikolwiek sposób wykorzystać. Jest jednak szansa, aby to zmienić i zdobyć 600 dodatkowych, które wystarczą na nawet cztery klasyki z GOG.com. Wydawca przygotował bowiem specjalną promocję, pozwalającą w ostatniej chwili istnienia programu na szybkie powiększenie naszego stanu posiadania. Pierwsze 300 punktów otrzymamy za rejestrację w serwisie dystrybucji cyfrowej cdp.pl. Drugie tyle otrzymamy jeżeli dodatkowo dokonamy jakiegokolwiek zakupu w tym wirtualnym sklepie (nie mogą to być darmowe gry). Informacje o rejestracji na cdp.pl musimy przesłać na adres [email protected], podając adres e-mail przypisany do CDPROgramu oraz nazwę nowego konta. W przypadku zakupów, na ten sam adres wysyłamy numer zamówienia. Wszystkie punkty stracą ważność 12 listopada, tak więc należy się spieszyć. Cdp.pl zapowiada przy tym, że w niedługim czasie podzieli się pomysłem na nową formułę programu lojalnościowego.

Opisywana oferta jest bez wątpienia odpowiedzią CDP.pl na "Punktomigrację", czyli nową promocję Cenegi, o której już dzisiaj napisaliśmy. Pozwala ona przenieść dorobek punktowy z CDPROgramu do konkurencyjnej Kompanii Graczy. Na szczęście, jak prawie zawsze w takich przypadkach, mała wojna dwóch wydawców sprzyja graczom, zapewniając im dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

  1. Oficjalna strona CDPROgramu
  2. Serwis cdp.pl