Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2012, 17:57

autor: Szymon "Hed" Liebert

Cdp.pl zamyka program lojalnościowy CDPROgram – zostało 7 dni, aby wymienić punkty na gry

Firma Cdp.pl zamyka program lojalnościowy CDPROgram. Po 12 listopada punkty zebrane w ramach tej promocji przepadną bezpowrotnie. Warto wymienić je zawczasu na gry dostępne na platformie GOG.

Alone in the Dark 4 to jedna z gier, jaką można otrzymać za CDPunkty. - 2012-11-05
Alone in the Dark 4 to jedna z gier, jaką można otrzymać za CDPunkty.
Koniec CDPROgramu
  • 12 listopada program lojalnościowy firmy Cdp.pl zostanie zamknięty
  • Punkty warto wymienić na gry w serwisie GOG – inaczej przepadną
  • Cdp.pl najwyraźniej ma w przygotowaniu nowy program lojalnościowy

Firma Cdp.pl poinformowała o zamknięciu programu lojalnościowego CDPROgram, dzięki któremu można było zbierać punkty za rejestrowanie produktów firmy i wymieniać je na gry w serwisie GOG. Osoby, które korzystały z tej oferty mają czas na zużycie tak zwanych CDPunktów do 12 listopada tego roku. Warto sprawdzić stan konta, bo odpowiednia pula tej wirtualnej waluty otwiera dostęp do gier dostępnych cyfrowo.

Informacja o zbliżającym się końcu programu została rozesłana drogą mailową. Na wykorzystanie zebranych punktów zostało siedem dni. Żeby to zrobić, należy zalogować się na konto CDPROgram i wybrać tytuły z listy. Cdp.pl zaznacza, że punkty nie przejdą do nowego programu, a kody na gry będą działały tylko do 13 listopada. Nie wystarczy więc odebranie ich – trzeba także aktywować je na platformie GOG przed upływem tego czasu.

Cdp.pl zamyka program lojalnościowy CDPROgram – zostało 7 dni, aby wymienić punkty na gry - ilustracja #2

Jakie gry można zdobyć dzięki CDPROgramowi? Pułapy punktowe są dwa i do każdego przypisano inne tytuły. 150 CDPunktów to Advent Rising, Alone in the Dark 4: The New Nightmare lub XIII. Za 300 punktów dostaniecie Unreal II: The Awakening, Tropico Reloaded albo Syberię. Podobno niektóre kody rozsyłane przez Cdp.pl były wadliwe, ale sprawa została już wyprostowana (gram.pl). W razie czego odsyłamy Was do pomocy technicznej firmy.

  1. Oficjalna strona CDPROgramu