Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2016, 19:20

autor: Góral

Uncharted 4: Kres Złodzieja - najbliższy weekend spędzimy z multiplayerem gry

W PlayStation Store pojawiła się informacja o zbliżającym się otwartym weekendzie z multiplayerem nadchodzącej gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Co prawda, wieść została już usunięta, ale w Internecie nic nie ginie, więc mamy trochę szczegółów na ten temat.

Uncharted 4: Kres Złodzieja - najbliższy weekend spędzimy z multiplayerem gry - ilustracja #1

Mamy dobrą wiadomość dla osób wyczekujących gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. W PlayStation Store pojawiła się bowiem informacja o otwartym weekendzie z rzeczoną produkcją, która została już co prawda usunięta, ale redaktor serwisu ShackNews zdążył zrobić zrzut ekranu, dzięki czemu wiemy to i owo. Tytuł, a dokładniej pisząc tryb multiplayer, ma zostać udostępniony w najbliższy weekend. Zabawa rozpocznie się 4 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa do 6 marca. Deweloperzy udostępnią trzy mapy, na których będziemy walczyć w drużynowym deatmatchu. Według karty produkcji, odpowiednie pliki zostaną udostępnione jutro, więc wtedy też przekonamy się czy to faktycznie prawda, czy też zwykła pomyłka (wątpliwe).

Zbliża się weekend z multiplayerem Uncharted 4 / Źródło: ShackNews. - Uncharted 4: Kres Złodzieja - najbliższy weekend spędzimy z multiplayerem gry - wiadomość - 2016-02-29
Zbliża się weekend z multiplayerem Uncharted 4 / Źródło: ShackNews.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - najbliższy weekend spędzimy z multiplayerem gry - ilustracja #3

Uncharted 4: Kres Złodzieja tworzone jest przez amerykańskie studio Naughty Dog od lat powszechnie uznawane za jednego z najlepszych deweloperów gier wideo. Firma ma na swoim koncie takie hity jak The Last of Us, pierwsze odsłony serii Crash Bandicoot czy też cykl Jak.

W grudniu 2015 roku osoby, które skusiły się na zakup pakietu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, przez kilkanaście dni mogły bawić się czwórką w ramach zamkniętych beta testów. Wydawało się, że to ostatnia i jedyna szansa na sprawdzenie produkcji przed jej premierą, która miała odbyć się 18 marca. Studio Naughty Dog postanowiło jednak dać sobie trochę więcej czasu na dopieszczenie tytułu i finalnie zadebiutuje on 27 kwietnia. Być może zbliżający się otwarty weekend będzie pewną formą rekompensaty dla wszystkich fanów, którzy czekają na upragnioną grę.

Uncharted 4: Kres Złodzieja opowie o kolejnych przygodach Nathana Drake’a. Doskonale znany wszystkim fanom serii bohater, tym razem będzie musiał pomóc swojemu bratu Samowi, a głównym zadaniem obu postaci ma być odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 4.