Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2015, 20:26

autor: Pirlond

Uncharted 4: Kres Złodzieja znowu opóźniony

Na kolejne przygody Nathana Drake’a trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Twórcy gry Uncharted 4: Kres Złodzieja poinformowali o jej kolejnym poślizgu. Produkcja ukaże się nie w marcu, lecz 27 kwietnia.

W Uncharted 4: Kres Złodzieja zagramy później. - Uncharted 4: Kres Złodzieja znowu opóźnione - wiadomość - 2015-12-23
W Uncharted 4: Kres Złodzieja zagramy później.

We wpisie opublikowanym na łamach oficjalnego bloga marki PlayStation Neil Druckmann i Bruce Straley ze studia Naughty Dog – odpowiednio dyrektor kreatywny oraz producent – poinformowali o kolejnym przełożeniu zaplanowanej na marzec daty premiery przygotowywanej z myślą o konsoli PlayStation 4 gry Uncharted 4: Kres Złodzieja. Następna odsłona przygód Nathana Drake’a i spółki ma zadebiutować w Europie 27 kwietnia przyszłego roku. Deweloperzy tłumaczą, że poślizg spowodowany jest chęcią doszlifowania produkcji. Choć prace zbliżają się powoli do końca, okazało się, że niektóre kluczowe etapy i sekwencje wymagają dopieszczenia i wprowadzenia kilku istotnych poprawek. W związku z tym po rozważeniu paru rozmaitych opcji, twórcy postanowili opóźnić termin debiutu.

Dzięki temu autorzy zyskali dodatkowy czas, w trakcie którego mogą dopracować swój najnowszy projekt przed wysłaniem płyty-matki do tłoczni. Deweloperzy podkreślają jednocześnie, że podjęcie ostatecznej decyzji nie było dla nich łatwe. Mają też nadzieję, że fani okażą zrozumienie. W końcu lepiej dostać daną grę nieco później, ale za to bardziej doszlifowaną. Prawda?

Uncharted 4: Kres Złodzieja jest kolejną odsłoną jednej z flagowych serii konsol PlayStation. Gracze ponownie wcielą się w Nathana Drake’a, który tym razem, wraz ze swoim bratem, będzie starał się odnaleźć zaginiony skarb pirata Henry’ego Avery’ego.