Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2017, 20:11

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 na PC i Xboksie One w marcu

Po grudniowym debiucie na PlayStation 4, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 trafi 7 marca także do użytkowników pecetów oraz konsol Xbox One. Capcom planuje również nowe pudełkowe wydanie produkcji, które powinno pojawić się w tym samym czasie.

Wraz z zapowiedzią nowej odsłony cyklu Marvel vs. Capcom, deweloperzy ze studia Capcom poinformowali, że poprzednia odsłona serii, która została oficjalnie wycofana ze sprzedaży w 2014 roku z powodu wygaśnięcia umowy licencyjnej, ponownie trafi do fanów na najważniejszych platformach sprzętowych. W grudniu Ultimate Marvel vs. Capcom 3 zadebiutował w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4. Dziś z kolei Capcom ogłosił, że 7 marca gra pojawi się także na pecetach oraz Xboksie One. Tytuł zawiera wszystkie wydane DLC i patche oraz obsługuje rozdzielczość ekranu 1080p, a także, co jest standardem w przypadku bijatyk, obraz wyświetlany z prędkością 60 klatek na sekundę. Sugerowana cena Ultimate Marvel vs. Capcom 3 wynosi 24,99 dolarów (ok. 105 zł).

Dodatkowo Capcom zapowiedział pudełkową wersję gry, która dostępna będzie w limitowanej liczbie kopii, w wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Do tytułu dołączony zostanie kolekcjonerski 10-stronicowy komiks. Cena wydania wynosi 29,99 dolarów (ok. 123 zł). Na razie nie wiemy czy będzie ono sprzedawane także w Europie.

Marvel vs. Capcom 3 to klasyczna bijatyka, w której spotykają się superbohaterowie z uniwersum Marvela oraz postacie z najpopularniejszych gier i serii Capcomu, takich jak Resident Evil czy Devil May Cry. Produkcja zadebiutowała w 2011 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W rok później na tych samych platformach ukazała się jej rozszerzona wersja Ultimate, zawierająca liczne poprawki, a także nowych grywalnych bohaterów. Od debiutu tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością i posiada oddanych fanów. O jego sile świadczy to, że nawet mimo oficjalnego wycofania ze sprzedaży wciąż był częścią zawodów Evo Championship, w których rywalizując najlepsi weterani bijatyk na świecie.

  1. Oficjalna strona firmy Capcom
  2. Ultimate Marvel vs. Capcom 3 w serwisie Steam