Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 19:25

autor: luckie

Marvel vs. Capcom Infinite zapowiedziane; Ultimate Marvel vs. Capcom 3 debiutuje na PlayStation 4

Wielbiciele zręcznościowych bijatyk byli wniebowzięci, gdy podczas PlayStation Experience 2016 zapowiedziano grę Marvel vs. Capcom Infinite. Produkcja pojawi się na PlayStation 4, Xboksie One i PC w przyszłym roku.

Drugą grą zapowiedzianą podczas dzisiejszej imprezy PlayStation Experience był Marvel vs. Capcom Infinite, zręcznościowa bijatyka, która połączy dwa ogromnie popularne uniwersa. Pokaz ograniczył się do zwiastuna, w którym Ryu Hoshi ściera się z Iron Manem, ale i tak wywołał sporo emocji wśród publiczności. Marvel vs. Capcom Infinite zadebiutuje w 2017 – kiedy dokładnie, nie wiadomo. Dobrą wiadomością jest to, że gra ukaże się nie tylko na PlayStation 4, ale także na Xboksie One i PC. Wspomniany trailer, a także zwiastun z rozgrywką, znajdziecie poniżej:

Ponadto firma Sony zaskoczyła fanów zapowiadając Ultimate Marvel vs. Capcom 3 w wersji na PlayStation 4, która ma zostać udostępniona na nowej konsoli już dziś. Tytuł pojawi się również na PC i Xboksie One w marcu 2017 roku. Poniżej zamieszczamy trailer z fragmentami z rozgrywki z gry:

  1. Oficjalna strona firmy Capcom