Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 19:29

autor: Góral

WipEout: Omega Collection ukaże się latem 2017 roku

Firma Sony zapowiedziała WipEout: Omega Collection - pakiet gier WipEout HD wraz z dodatkiem Fury z konsoli PlayStation 3 oraz WipEout 2048 z PlayStation Vita. Składanka zadebiutuje latem 2017 roku na PlayStation 4.

Podczas PlayStation Experience firma Sony zapowiedziała grę WipEout: Omega Collection. Będzie to zestaw składający się z WipEout HD wraz z dodatkiem Fury z konsoli PlayStation 3 oraz WipEout 2048 z PlayStation Vita. Premiera pakietu odbędzie się latem 2017 roku na konsoli PlayStation 4.

Wszystkie wymienione produkcje doczekają się ulepszonej oprawy graficznej, z obsługą rozdzielczości 4K oraz technologii HDR, a każda z nich działać ma w stałych 60 klatkach na sekundę. Łącznie otrzymamy dziewięć trybów rozgrywki: Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial oraz Single Race (znane z WipEout HD), Zone Battle, Eliminator i Detonator z Fury, a także Career Mode z WipEout 2048. Ponadto zainteresowane osoby mogą liczyć na 26 unikalnych tras i 46 modeli pojazdów. Wszystko to uzupełni multiplayer – lokalny na podzielonym ekranie i sieciowy przeznaczony do zabawy w osiem osób – oraz nowa ścieżka dźwiękowa.

WipEout: Omega Collection ukaże się latem 2017 roku - ilustracja #2

WipEout to słynny cykl futurystycznych gier wyścigowych. W poszczególnych odsłonach zasiadamy za sterami pojazdów przyszłości, którymi ścigamy się po zakręconych trasach. Podczas zabawy liczy się ogromna prędkość oraz wykorzystywanie rozmaitych broni.