Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 19:42

autor: Góral

The Last Guardian - zwiastun z PlayStation Experience 2016

Na PlayStation Experience 2016 nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku - The Last Guardian. Tytuł ukaże się 6 grudnia, a dziś możecie obejrzeć jego nowy zwiastun.

Kolejnym materiałem wideo z imprezy PlayStation Experience 2016 jest nowy zwiastun wyczekiwanego The Last Guardian. Produkcja przeszła przez burzliwy proces dewelopingu i pierwotnie tworzona była z myślą o konsoli PlayStation 3, ale deweloperom w końcu się udało dokończyć swoje dzieło i położymy na nim dłonie już za kilka dni, a dokładniej pisząc 6 grudnia. Tytuł ukaże się na PlayStation 4.

The Last Guardian to gra przygodowo-platformowa, nad którą pieczę sprawował Fumito Ueda – twórca Shadow of the Colossus oraz Ico. Produkcja podąża w tym samym artystycznym kierunku, co poprzednie dzieła tego dewelopera. Tym razem jednak poznamy losy chłopaka zamkniętego w starożytnych ruinach. By się z nich wydostać, musi połączyć siły z dziwnym stworzeniem zwanym Trico.

Rozgrywka, ze względu na naszego dziwacznego towarzysza, różni się od innych trójwymiarowych platformówek. Stworzenie rządzi się bowiem swoimi prawami i nie zawsze chce nas słuchać. Oprócz pokonywania kolejnych przeszkód będziemy musieli więc umacniać relację ze zwierzęciem, wyciągać z jego ciała pociski wystrzeliwane przez wrogów, a nawet dawać mu jeść.

The Last Guardian - zwiastun z PlayStation Experience 2016 - ilustracja #2