Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 21:39

Ubisoft zdradza datę konferencji na E3 2019

Na targi E3 2019 obok Bethesdy i Microsoftu zawita również Ubisoft. Francuski gigant ogłosił datę konferencji. Nie są znane jeszcze szczegóły wydarzenia ani to, co zostanie podczas niego zaprezentowane.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ubisoft zapowiedział swoją konferencję na tegorocznych targach E3. - Ubisoft zdradza datę konferencji na E3 2019 - wiadomość - 2019-03-27
Ubisoft zapowiedział swoją konferencję na tegorocznych targach E3.

Od listopada ubiegłego roku wiadomo, że Sony nie pojawi się na tegorocznych targach E3. Na początku marca ten sam komunikat wystosowało Electronic Arts, które zdecydowało się na rezygnację ze standardowej konferencji na rzecz transmisji na żywo pokazujących prace nad nadchodzącymi tytułami. Do grona firm, które pojawią się obok Bethesdy i Microsoftu w Los Angeles, dołączył za to Ubisoft. Francuski gigant poinformował, że wydarzenie odbędzie się 10 czerwca o godzinie 22.00 czasu polskiego.

Oficjalna zapowiedź ze strony Ubisoftu nie zdradza żadnych szczegółów konferencji. Nie wiadomo jakie gry zostaną zaprezentowane w czasie tegorocznych targów. Studio pracuje obecnie nad produkcjami, takimi jak Skull & Bones oraz Beyond Good & Evil 2. Możliwe więc, że to informacje z nimi związane poznamy 10 czerwca.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że początek tego roku obfituje w produkcje spod szyldu Ubisoftu. 15 lutego zadebiutował Far Cry: New Dawn, a równo miesiąc potem Tom Clancy's The Division 2. Za dwa dni pojawi się natomiast zremasterowany Assassin's Creed III.