Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2019, 09:23

The Division 2 – kolejny patch doda twierdzę Tidal Basin i nowe wyzwania

W przyszłym tygodniu Tom Clancy's The Division 2 otrzyma aktualizację, która pozwoli przeprowadzić atak na nową twierdzę nazwaną Tidal Basin. Pojawią się również cotygodniowe inwazje oraz dodatkowe poziomy trudności.

Aktualizacja ukaże się w przyszłym tygodniu. - The Division 2 – kolejny patch doda twierdzę Tidal Basin i nowe wyzwania - wiadomość - 2019-03-28
Aktualizacja ukaże się w przyszłym tygodniu.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Sieciowa strzelanka Tom Clancy's The Division 2 otrzyma dziś patch 1.7, koncentrujący się głównie na ulepszeniach związanych z optymalizacją. Studio Massive Entertainment ujawniło również informacje na temat następnej aktualizacji, nazwanej Tidal Basin, która ukaże się 5 kwietnia.

Aktualizacja wprowadzi nową misję posuwającą naprzód główny wątek fabularny. Zaatakujemy w niej wreszcie ostatnią twierdzę wroga w postaci tytułowego Tidal Basin. Baza ta ma być bardziej zaawansowana technologicznie niż poprzednie lokacje tego typu, co sprawi, że atak na nią zapewni świeże doznania. Rozmiarami przypominać będzie twierdzę Roosevelt Island.

Ukończenie tego zadania sprawi, że nasza postać awansuje na piąty poziom trudności świata. Przyniesie to bardziej niebezpiecznych przeciwnikowi, których wyeliminowanie zapewni nam lepsze przedmioty. Aktualizacja wprowadzi także nowe zestawy ekwipunku.

Na piątym poziomie trudności świata pojawią się również cotygodniowe inwazje wrogów na odbite twierdze oraz inne typy misji. Będziemy mogli również rozegrać wyzwania na nowym Heroicznym poziomie trudności. Przyniesie on nie tylko silniejszych przeciwników oraz lepsze przedmioty, ale również pewne zmiany w zasadach rozgrywki, których na razie autorzy nie są gotowi zdradzić.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 ukazało 15 marca na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na wszystkich trzech platformach oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 85%. Nasz recenzent był trochę mniej łaskawy i wystawił projektowi notę 8.0/10.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry
  4. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2